Блог

17.04.2022

Слава Україні! Дуже надіємось що ви та ваші рідні в безпеці.Поновлення ігор на наших поличках.На цьому тижні ми отримали дуже багато настільних ігор, головоломок та протекторів, ознайомтесь будь ласка зі списком.Зменшення ціни на настільну гру Замки Бургундії.Нова ціна на Замки Бургундії 1 550 грн.Купуючи гру в нас, ви завжди можете скористуватись системою лояльності нашого магазину.Та отримати Знижку від 3% до 15% зареєстрованим користувачам.Бережіть себе, віримо та допомагаємо нашій армії!Все буде Україна! ..

Детальніше
04.04.2022

Слава Україні! Дуже надіємось що ви та ваші рідні в безпеці. В цей важкий час, кожен робить все що може для нашої спільної перемоги.Наш магазин продовжує працювати за адресою: м. Львів, Рубчака 21 Б, хоча в цілях безпеки ми дещо змінили графік роботи:    Пн - Нд: з 11оо до 19оо    Без обіду    Без вихіднихА наш онлайн магазин lelekan.ua приймає замовлення цілодобово.Відправляємо замовлення по Україні Новою Поштою та УкрПоштою, ми тимчасово вимкнули відправку через Justin.Якщо ви у Львові, пропонуємо вам завітати до нашого клубу, або можете взяти гру в оренду.Повний перелік ігор клубу та для оренди.Трішки про нашу позицію щодо ігор з країни-агресора.Ми не підтримуємо виробників країни-окупанта. Проте в нас ще є незначні залишки таких ігор які були закуплені до 24го лютого.Ми вирішили розпродати такі ігри з 30% знижкою.Поновлення ігор на наших поличках.На цьому тижні ми отримали дуже багато настільних ігор, головоломок та протекторів, ознайомтесь будь ласка зі списком.Бережіть себе, віримо та допомагаємо нашій армії!Все буде Україна! ..

Детальніше
13.02.2022

Всім привіт, раді повідомити Вас про наше супер велике оновлення товарівВи знайдете багато настільних ігор будь якого типу, а також ігри які зможете зіграти зі своїми половинками.Поспішіть, ігри чудові та на всі смаки, встигніть купити першими :)..

Детальніше
25.01.2022

Всім привіт, раді повідомити Вас про наше оновлення товарівЗустрічайте  свіженьке надходження та новинки нашого магазину :)А ще в нас стартує акція тижня, -10% на весь товар!Поспішіть, акція заінчиться 30.12.2022, але вибрані Вами ігри можуть закінчитись раніше =)..

Детальніше
18.01.2022

Всім привіт, раді повідомити Вас про наше супер велике оновлення товарівЗустрічайте  свіженьке надходження та новинки нашого магазину :)Поспішіть, ігри чудові та на всі смаки, встигніть купити першими:)..

Детальніше
27.12.2021

Всім привіт, раді повідомити Вас про наше оновлення товарівПоспішіть, ігри розлітаються як гарячі пирішки :)Ознайомтесь, з іншими чудовими новинками які ми отримали.Зустрічайте  свіженьке надходження та новинки нашого магазину :)..

Детальніше
14.12.2021

Всім привіт, раді повідомити Вас про наше оновлення товарівПоспішіть, ігри розлітаються як гарячі пирішки :)Ознайомтесь, з іншими чудовими новинками які ми отримали.Зустрічайте  свіженьке надходження та новинки нашого магазину :)..

Детальніше
08.12.2021

Всім привіт, раді повідомити Вас про наше грандіозне оновлення товарівПоспішіть, ігри розлітаються як гарячі пирішки :)Ознайомтесь, з іншими чудовими новинками які ми отримали.Зустрічайте  свіженьке надходження та новинки нашого магазину :)..

Детальніше
26.11.2021

Всім привіт, у нас чорна пятниця, лише сьогодні, знижка -15% на все все.Поспішіть отримати знижку першими.А також ознайомтесь, з нашими чудовими новинками які ми отримали на цьому тижні.Зустрічайте  знижки та свіженьке :)..

Детальніше
18.11.2021

Всім привіт, раді повідомити Вас про наше крутезне оновлення новарівТа поспішіть отримати гру першими.А також ознайомтесь, з іншими чудовими новинками які ми отримали.Зустрічайте  свіженьке надходження та новинки нашого магазину :)..

Детальніше