Акційнні пропозиції

Всі акційнні пропозиції магазину Lelekan (Лелекан) Настільні ігри
26.10.2020

    Замок під облогою! Орди монстрів підступили до стародавніх стін і ось-ось пробють ворота. Гірські велетні витоптують поля, вогняні вершники віддають вогню навколишні поселення, а крижаний дракон обвив хвостом вежу цитаделі і вселяє жах в серця мешканців бастіону. І лише загін завзятих героїв стоїть між ворогом і його перемогою. На стіни!..

Детальніше
19.10.2020

    Кожен прагне досягти власних благ способами, які йому під силу. Одним хочеться мати будиночок у селі, інші розводять страусів на фермі, а треті купують земельний наділ в екзотичній країні. Іноді боротьба за розвиток угідь набирає серйозний оборот, переростаючи у змагання. У грі Ла-Гранха (La Granja) Ви станете власником ферми в мальовничому куточку на острові Мальорка. Звучить заманливо, чи не так? Найближча село Еспорлес має потребу в товарах і продуктах, але крім Вашого господарства, тут розгорнули діяльність й інші любителі дарів землі та природи. В умовах конкуренції Вам належить довести, що Ваша ферма найкраща та гідна титулу Ла-Гранха...

Детальніше
12.10.2020

    Ви тільки уявіть собі: знайомі нам з дитинства хімічні елементи були відкриті 150 років тому генієм хімії Д. І. Менделєєвим! Тому 2019 рік за оголошенням Генеральної асамблеї ООН був Міжнародним роком Періодичної таблиці хімічних елементів. Не минула ця подія і повз світ настілок, тому що на честь ста п'ятдесяти років від дня народження кальцію, магнію та їх побратимів Ігромаг локалізував пізнавальну настільну гру Періодика: Гра елементів (Periodic: Elements game). ..

Детальніше
06.10.2020

    Щоб ігри прослужили довше, ми їх гарненько складаємо та зберігаємо. А для того, щоб було комфорно грати та всі компоненти гарно поміщались у коробці нам потрібні органайзери. Це дозволяє пришвидшидшити підготовку до гри. Тому на цьому тижні у нас акція на всі органайзери. Обирайте для своєї гри та купуйте за вигідною ціною. ..

Детальніше
28.09.2020

Одна з перших сучасних настільних ігор, що похитнула гегемонію древніх абстрактів. Справа була в тридцятих роках ХХ століття, Велика Депресія досягла свого апогею, будівництво практично повністю припинилося, підприємства ставали банкрутами, люди втрачали роботу, а банки лопалися один за іншим. Установник опалювального обладнання Чарльз Дерроу теж позбувся роботи. Чим він займався? Кажуть, що він вигулював собак, а на дозвіллі вигадував свою «Монополію».!..

Детальніше
21.09.2020

    Довгий час думки про подорожі в часі або хоча би переміщеннях у просторі терзали наймудріші голови, поки не був знайдений незвичайний і дуже цінний матеріал, який отримав назву каучукіум. Із його допомогою Ви здатні відправитися в будь-яку точку історії та земної кулі, щоб встигнути вивчити загадки, що опинились під завалами самим часом. Але поспішайте - вулкани минулого вивергаються, поклади каучукіума виснажуються, а суперники не дрімають!..

Детальніше
14.09.2020

У грі Океанія вам належить стати капітаном експедиції і на підводному човні зануритися на саме дно океану. Тут вам необхідно буде збирати колекцію морських мешканців, шукати скарби, відкривати коралові рифи і звичайно поліпшити власне судно...

Детальніше
07.09.2020

Descent. Мандри у Темряві (Descent: Journeys in the Dark)- настільна напівкооперативна гра для 2-5 гравців. Напівкооперативна -тобто від 1 до 4 гравців беруть на себе ролі героїв і виступають як одна сторона конфлікту, але ще один гравець зобов'язаний взяти на себе роль злобного Володаря, який, відповідно, стає антагоністом. Гравці за героїв, виступаючи проти зла, відправляються в небезпечну, але захопливу пригоду по загадковим печерам, стародавніх руїнам, темним підземеллям і проклятим лісах. Їх чекають подвиги, зустрічі з монстрами, скарби та втрати - програють і перемагають вони спільно. Володар же терпить горе та радість на самоті. Ігровий процес цих двох сторін сильно відрізняється, Володарем краще ставати більш досвідченому гравцеві, так як йому належить виступати відразу проти багатьох. Важко бути поганим!..

Детальніше
01.09.2020

Щиро вітаємо з Днем знань! 1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за подолання нових висот. Батькам, бабусям і дідусям – терпіння. Нехай ваші діти частіше тішать вас. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, грошей, тепла, любові та енергії! Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться з дітками своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі!..

Детальніше
24.08.2020

Щиро вітаємо Вас із визначним святом – Днем Незалежності України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо Вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!..

Детальніше

Чат з консультантом