Про нас

Вам, напевне, цікаво, що це за сайт?

Ми - це інтернет-магазин Lelekan та його маленька команда.

За роботою цього сайту стоять люди, які обожнюють настільні ігри. Ми любимо їх грати, а для цього треба десь їх купувати. Тому ми створили магазин, де можна вибрати недорогі (інколи і дорогі), цікаві та якісні настільні ігри з усього світу. Нам подобається стежити за новинками та рейтингами настільних ігор, щоб пропонувати Вам лише найкраще.

Саме в цьому інтернет-магазині настільних ігор і аксесуарів Lelekan (Лелекан) ми постаралися зібрати ігри різних категорій, механік і цін. Ми щиро впевнені, що кожен зможе знайти тут собі щось до смаку. Всі ігри у нас різні, та, повірте, цікаві, оригінальні та якісні. Весь асортимент товару підбирається дуже ретельно.

Lelekan розуміє, наскільки важливо випробувати гру перед її придбанням. Тому в нас також можна зіграти у настільні ігри або ж взяти в оренду за адресою м. Львів, вул. Івана Рубчака, 21-Б.

Ми добре розуміємо цінність Вашого часу, саме тому ми намагаємося для кожного покупця знайти оптимальні способи доставки й оплати товару з метою максимального комфорту для Вас.

І на завершення, прохання від нас: будемо дуже вдячні Вам за будь-які відгуки про наш інтернет-магазин і товари. Сподобалась (чи не сподобалась) гра?  Як Вам обслуговування? Ваші слова зроблять нас тільки кращими!

Вся наша діяльність спрямована на те, щоб, завітавши до нас одного разу, Ви приходили до нас знову і знову.

Для нас важливий кожен клієнт!

До зустрічі за ігровими столами! Та хай кожна нова куплена гра приносить Вам неабияке задоволення!