Facebook
Facebook
Новини та Акції!

Про нас

Хей, Привіт!

Познайомимось?

Ми - це Lelekan та його маленька команда.

Будучи любителями настільних ігор, Ми зіткнулися з необхідністю вибору недорогих (а іноді і дорогих), якісних, а головне цікавих новинок світу ностільних ігор. Нам подобається стежити за новинками і рейтингами настільних ігор, щоб пропонувати Вам лише найкраще.

Маючи певний досвід за плечима, Ми створили інтернет-магазин настільних ігор і аксесуарів Lelekan (Лелекан), в якому постаралися зібрати ігри різних категорій, механік і цін. Але об'єднує наші ігри те, що вони дуже (ну дууууже) цікаві, оригінальні та містять в собі лише якісні компоненти. Весь асортимент товару підбирається дуже ретельно.

А також, Lelekan розуміє наскільки важливо випробувати гру перед її придбанням. Тому у нас також можна зіграти у настільні ігри, або ж взяти в оренду.

Ми знаємо важливіть Вашого часу, саме тому ми намагаємося для кожного покупця знайти оптимальні способи доставки і оплати товару з метою максимального комфорту для Вас.

А ще, незабувайте залишати відгуки. Сподобалась (чи не сподобалась) гра?  Як Вам обслуговування? Поділіться будь ласка з нами!

Вся наша діяльність спрямована на те, щоб купивши у нас одного разу, Ви приходили до нас знову і знову.

Для нас важливий кожен клієнт!

Приємних покупок!

Помилка в тексті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!