7 причин купити в нас

Доставка по всій Україні!

Не важливо де Ви знаходитесь, у великому мегаполісі чи в маленькому селищі, ми обов’язково доставимо Ваше замовлення!


Відправка зручним для Вас способом.

Ми надсилаємо замовлення найпоширенішими перевізниками, такими як Нова пошта, УкрПошта, ІнТайм, Делівері. Ваше замовлення буде відправлено до Вас після підтвердження за допомогою телефону.


 

Зручний спосіб оплати!

Ви можете оплатити покупку при отриманні чи переказавши гроші на картку, щоб не переплачувати за повернення коштів.100% Гарантія якості.

Всі товари проходять потрійну перевірку якості: спочатку у виробника, потім при надходженні до нас на склад, і втретє безпосередньо перед відправленням до покупця.


 

Легке повернення та обмін.

Протягом 14 днів Ви з легкістю можете повернути нам товар. Це відбувається при умові, що товар не був вживаний. Зокрема, не була знята пакувальна плівка. А ми без додаткових запитань повернемо Вам гроші чи обміняємо на інший товар.Знайдемо для Вас гру на замовлення.

Якщо Ви шукаєте гру, а у нас її немає, сміливо звертайтеся до нас. У нас дуже багато постачальників в Україні а також є можливість привезти настільну гру під замовлення з Америки (США) або країн Європи.


 

Завжди ввічливий та компетентний персонал. 

Всі наші працівники, це палкі пошановувачі настільних ігор. Ми добре розбираємось в іграх, типах та жанрах. Тому сміло звертайтесь до нас з запитаннями, завжди даємо повну та розгорнуту відповідь.


Не знаєте як оформити замовлення? Вам сюди ⇒ натискайте.