Наші гарантії

Для нас кожен Клієнт є важливим та особливим

Ми працюємо над тим, щоб кожен Клієнт став нашим Постійним Клієнтом, тому ми гарантуємо, що Ви отримаєте якісний товар та саме той товар, що замовляли.

При отриманні передоплати ми гарантуємо виконати всі прийняті від Вас замовлення.


Доставка з гарантіями по всій Україні

У випадках втрати замовлення під час транспортування перевізниками, ми пропонуємо на Ваш вибір: або ми вишлемо замовлення ще раз, або компенсуємо повну ціну замовлення.


Гарантія якості товару

Весь товар у нас якісний, а тому ми гарантуємо, що у випадках браку чи у випадку відсутності деяких компонентів ми пропонуватимемо на Ваш вибір: або ми замовимо для Вас ці компоненти у видавця, або замінимо гру.


Не сподобався товар - повернемо гроші! 

Протягом 14 днів із моменту отримання замовлення Ви маєте право відмовитись від отриманого замовлення без пояснення причин. Ми гарантуємо повернення коштів або обмін на інший товар, що має еквівалентну ціну. Будь ласка, впевніться, що товар не був у користуванні (не була знята пакувальна плівка із настільної гри) та що товар не є пошкодженим.

При поверненні товару через перевізників із інших міст України у Львів Ви оплачуєте ціну доставки перевізника. Ми повертаємо Вам гроші протягом 4-ох банківських днів від дати, що є наступною після дати отримання товару.


Гарантії захисту від ушкоджень при транспортуванні по Україні

Для Вашого розуміння, ми страхуємо всі відправлення через перевізників. У випадку пошкодження товару перевізником,  ми можемо їх компенсувати. Але щоб попередити будь-які ушкодження, ми дуже якісно пакуємо Ваші замовлення.


Якщо у Вас виникли запитання чи Ви бажаєте оформити замовлення за телефоном, дзвоніть нам:

 +380938247182 

 +380978247182


Ми із задоволенням відповімо Вам із понеділка по суботу з 11:00 до 21:00, у неділю з 12:30 до 21:00.