Настільні ігри - Рольові (Тип)

Настільні ігри - Рольові (Тип)

 У настільних рольових іграх, якщо зовсім спростити, гра ведеться за певною системою правил. Гравці вибирають ролі у світі, створеному майстром (тим, хто ці ігри "водить" - придумує сюжет і вирішує, що відбувається з персонажами у процесі гри). Власне, процес контролюється та змінюється не тільки завдяки посилам самих  гравців, але й через фактори більш жорсткі: правила та випадок (кубики).

 Самі по собі настільні рольові ігри круті саме тим, що розвивають не тільки мислення та фантазію гравців - вони в цей же час відмінний тренінг, де можна безпечно потренувати соціальну взаємодію, що особливо корисно для тих, хто погано вміє говорити з людьми і хоче цьому навчитися.Ви можете купити Настільні ігри Категорії Рольові (Тип) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Настільні ігри Категорії Рольові (Тип) Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

У цій категорії немає товарів.