• Настільна гра Fantasy Flight Games Заборонені Зірки (Forbidden Stars) (англ) ( FFGFS01 )Настільна гра Fantasy Flight Games Заборонені Зірки (Forbidden Stars) (англ) ( FFGFS01 )Настільна гра Fantasy Flight Games Заборонені Зірки (Forbidden Stars) (англ) ( FFGFS01 )Настільна гра Fantasy Flight Games Заборонені Зірки (Forbidden Stars) (англ) ( FFGFS01 )Настільна гра Fantasy Flight Games Заборонені Зірки (Forbidden Stars) (англ) ( FFGFS01 )
 • 4 557 грн.

 • Знятий з виробництва
2 - 4
120 - 180
14+
англійська
Характеристики
Настільна гра
ТипАнглійською Мовою, Для двох, Для експертів, Рольові (Тип), Рольові системи, Стратегії, Фантастика
ВидавецьFantasy Flight Games (США)
Час гри (хв.)120 - 180
К-сть гравців2 - 4
Вік (років)14+
Моваанглійська
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки30 x 14 x 30 см
КомплектаціяПравила гри та довідник до правил
112 карт битв
32 карти подій
20 покращених карт наказів
32 жетони наказів
24 маркери цілей
36 маркерів контролю будівель
36 жетонів активів
12 жетонів битв
1 маркер першого гравця
4 пам'ятки
4 треки матеріалів
4 маркери Варп Шторма
4 листи фракцій
16 кубів
1 трек раундів та 1 маркер раундів
35 фігурок будівель


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ЗАБОРОНЕНІ ЗІРКИ


 Ведіть уперед свої армії та захопіть Кластер Геракона за будь-яку ціну у грі Заборонені Зірки (Forbidden Stars).

 У Цій грі Ви та Ваші опоненти будете підвищувати свою військову міць, будувати різні стратегії та стикатися на ігровому полі в неймовірних битвах. Ви відправлятимете накази своїм військам на стратегічному рівні та командуватимете арміями у напружених тактичних битвах для досягнення власний цілей. Перший, хто зможе захопити необхідні об'єкти, стане переможцем. Але не сумнівайтеся - Ваші суперники не дадуть зробити це дуже просто. Вам буде необхідне все Ваше стратегічне вміння, щоб переграти та перехитрити опонентів і захопити Кластер Геракона.


ПРО ЩО ГРА


 Заборонені Зірки (Forbidden Stars) - це підступний варгейм від двох до чотирьох гравців. Ви та Ваші друзі (чи вороги) будете представляти великі фракції: Ельдари, Орки, Космодесантнико та Космодесантники Хаосу. Метою кожної фракції є захоплення ключових об'єктів (у кожного гравця вони індивідуальні).


ПІДГОТОВКА ДО ГРИ


 1. Виберіть свої фракції - це перше, що вам потрібно зробити. Коли вирішили, за кого гратимете, заберіть собі всі необхідні карти, жетони, фігурки і Ваш листок фракції.
 2. Отримайте стартові компоненти - на зворотній стороні листка фракції написано те, що Ви маєте зараз отримати. Покладіть це все на верхню частину свого листка. На трекові матеріалів виставте значення "6".
 3. Визначте першого гравця - візьміть по одному жетону контрою будівель від кожного гравця, перемішайте їх та виберіть один. Цей гравець і ходитиме першим.
 4. Створіть ігрове поле - упорядкуйте тайли ігрового поля за допомогою діаграми в правилах. Після цього розмістіть усі жетони на столі так, як каже діаграма. Якщо якісь фракції не беруть участь у грі, не розміщайте їх.
 5. Сформуйте колоди подій, битв та покращень - перетасуйте всі свої карти події, та покладіть обличчям донизу. Далі візьміть 10 карт битв  та зробіть із ними те ж саме. Решту карт битв та карти покращень перетасуйте між собою та покладіть у два нових окремих стовпці.
 6. Покладіть усі інші жетони біля ігрового поля.


ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


Кожен раунд має 3 фази:

 1. Фаза планування
 2. Фаза операція
 3. Фаза оновлення


ФАЗА ПЛАНУВАННЯ


 Гравці розміщують жетони наказів обличчям донизу на окремі тайли ігрового поля. Кожен тип жетонів наказів відповідає за певний вид дій, які можна буде втілити в життя у наступній фазі.


ФАЗА ОПЕРАЦІЙ


 Гравці розкривають свої накази. Це можуть бути жетони Домінації (витягування із дружніх планет необхідних ресурсів), жетони Стратегії (покращення Ваших військових можливостей та наказів), жетони Розгортання (створення нових юнітів, міст, бастіонів і фабрик) і жетони Наступу (рух Ваших юнітів для бою з опонентом).


ФАЗА ОНОВЛЕННЯ


 Тут Ви отримуєте прибуток від планет під Вашим контролем, лікуєте юнітів і розкриваєте Карти Подій, які Вам допоможуть у досягненні цілей.


ПЕРЕМОГА У ГРІ


 Ваша задача - створити військову стратегію, яку Ви зможете безперервно протягом гри втілювати в життя без жодних зволікань. Окрім того, потрібно постійно маніпулювати суперниками, щоб вони не здогадувалися про Ваші плани. Не забувайте: перемагаєте або Ви, або хтось інший. Використовуйте свої найкращі сторони та слабкості опонентів. Переможе той, у кого кількість захоплених об'єктів відповідатиме кількості фракцій у грі.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Любите повоювати, проплановувати свої ходи на декілька кроків наперед та маніпулювати суперниками - тоді Вам, безперечно, варто спробувати Заборонені Зірки (Forbidden Stars). Прекрасний представник варгеймів, який захопить Вашу увагу на декілька вечорів.


Комплектація Заборонені Зірки (Forbidden Stars) (англ) (Що в коробці?):
Правила гри та довідник до правил
112 карт битв
32 карти подій
20 покращених карт наказів
32 жетони наказів
24 маркери цілей
36 маркерів контролю будівель
36 жетонів активів
12 жетонів битв
1 маркер першого гравця
4 пам'ятки
4 треки матеріалів
4 маркери Варп Шторма
4 листи фракцій
16 кубів
1 трек раундів та 1 маркер раундів
35 фігурок будівель


Ви можете купити настільну гру Заборонені Зірки (Forbidden Stars) (англ) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Заборонені Зірки (Forbidden Stars) (англ) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Форбіден старсВідгуки (3)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Ігри англійською,Популярні