Асоціації

Асоціації

 Величезною популярністю серед багатьох геймерів користуються асоціативні настільні ігри, у які можуть грати як новачки, так і досвідчені гравці. Такі настілки ґрунтуються на асоціаціях із чим-небудь (предметами, діями), які гравець озвучує під час ігрового процесу. Картки такої гри мають різні зображення, що дозволяє не тільки влаштувати мозку творчу зарядку, але й пофантазувати, зробити крок за межі буденної повсякденності, позбутися від рутини.

 Асоціативні ігри можуть слугувати для тренування мозкової діяльності, дозволяють подивитися на звичайні речі іншим поглядом, відкрити в собі прихований потенціал. Крім цього, граючи в розмовні асоціативні ігри, кожен із гравців зможе відчути себе в ролі улюбленого героя.


ТОП 10 - НАЙКРАЩИХ АСОЦІАТИВНИХ ІГОР:

  • Діксіт Одісея (Dixit Odyssey) - неймовірно метафорична гра, де Вам потрібно буде повністю включити свою фантазію. Перед Вами буде чимало карток з фантастичними зображеннями, у яких кожен із гравців зможе знайти свої асоціації.
  • Містеріум (Mysterium) - кооперативна гра для 2-7 гравців, один із яких бере на себе роль примари, що мешкає у древньому та загадковому особняку. Решта гравців складають команду медіумів, запрошених власником особняка, щоб розкрити загадку таємничого місця та подарувати його мешканцям спокій, оскільки кожному, хто залишається на ніч в особняку, сняться дивні сни.
  • Детектив Клуб (Detective Club) - кожен учасник отримує фішку звинувачення, карти доказів і блокнот. Один із гравців виступає в ролі ведучого та збирає блокноти інших учасників. Ведучий повинен придумати слово та підібрати для нього відповідні карти. Придумане слово він вписує в кожний блокнот, крім одного. Блокноти перемішуються і роздаються гравцям. Учасник із порожнім блокнотом перетворюється в конспіратора, а решта гравців - у детективів. Завдання останніх - вичислити конспіратора.
  • Одним словом (Just One) - кожному учаснику доведеться докласти всю свою фантазію та кмітливість, щоб придумати максимально оригінальну підказку для ведучого. Адже в нього буде всього одна спроба вгадати ключове слово!
  • Онейронавти (Oneironauts) -  відкриваємо картку зі словом-визначенням та вибираємо з руки картку-арт, яка найбільше до нього підходить. Що вам сниться сьогодні? Повітряні гімнасти, зелені чоловічки чи відпочинок на пляжі? Всі інші гравці теж знаходять у себе потрібну карту і складають на столі сорочкою вниз. До цих карток потрібно додати випадкову карту з колоди, яку доведеться вгадати.
  • Декодер (Decrypto) -  учасники гри виступають у ролі членів конкуруючих секретних підрозділів, які займаються прослуховуванням. Якщо в Codenames вам достатньо було зашифрувати кодове слово так, щоб його зрозуміла ваша команда, то в Декодері шифрувати інформацію потрібно так, щоб її не перехопила ворожа сторона.
  • Кодові Імена (Codenames) -  секретні служби настільки секретні і таємничі, що тільки співробітники з особливим доступом мають право знати своїх агентів. Кожен агент має свій позивний - кодове слово. Ви, як керівник групи, повинні робити підказки своїй команді, а завдання членів команди - скористатися Вашою інформацією та знайти своїх агентів раніше суперників. 
  • Геометрія Уяви (Imagine) -  у грі Геометрія уяви використовується інноваційна механіка прозорих карт, зміст яких можна накладати одне на інше. У наборі ви знайдете 60 карт, на яких зображені чоловічки в різних позах, різні предмети (машина, парасолька, літак, кубок) і абстрактні фігури (гуртки, лінії, точки). За допомогою цих карток, вам потрібно пояснити слово з карти завдання іншим гравцям.
  • Ансамбль (Ensemble) - кооперативна гра, в якій ви мусите робити синхронний вибір без змоги його обговорювати. Перемога дістанеться тільки найзгуртованішій команді, котра подолає 9-й рівень; якщо вам цього не вдасться, на всіх очікує поразка
  • Так Кмітливо! (So Clover!) -  влучно поєднуйте слова на особливому планшеті у формі конюшини так, щоб решті учасників лише й доводилось вигукнути: «Так Кмітливо!» Швидка кооперативна гра на асоціації «So Clover!» допоможе компанії краще зрозуміти одне одного та похизуватися знанням рідної мови.
Ви можете купити Настільні ігри Жанри Асоціації в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Настільні ігри Жанри Асоціації Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

У цій категорії немає товарів.