• Настільна гра IGAMES Містеріум: Таємничі знаки (Misterium: Hiden Signs) (доповнення) (укр) ( 1603 )Настільна гра IGAMES Містеріум: Таємничі знаки (Misterium: Hiden Signs) (доповнення) (укр) ( 1603 )Настільна гра IGAMES Містеріум: Таємничі знаки (Misterium: Hiden Signs) (доповнення) (укр) ( 1603 )
  • 499 грн.

  • Готовий до відправлення

  • Виробник: IGAMES
  • Модель: 1603
2 - 7
40+
10+
мовонезалежна (правила українською)
Характеристики
Настільна гра
ТипАсоціації, Детективи, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для компанії, Для новачків, Доповнення та Розширення, Карткові, Кооперативні, Логічні, На кава-брейк, На подарунок, Пригоди, Суперхіти, Творчі, Українською мовою
Основна граМістеріум (Mysterium) (укр)
ВидавецьIGAMES (Україна)
Час гри (хв.)40+
К-сть гравців2 - 7
Вік (років)10+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Пластик, Метал
Розмір коробки22 x 6 x 11 см
Комплектація42 карти снів
18 карт екстрасенсів
18 карт привида


Опис
Увага! Настільна гра Містеріум: Таємничі знаки (Misterium: Hiden Signs) (доповнення) (укр) не є самостійною грою.
Для повноцінної гри Вам потрібна настільна гра Містеріум (Mysterium) (укр).

ОПИС ДОПОВНЕННЯ МІСТЕРІУМ: ТАЄМНИЧІ ЗНАКИ


 Екстрасенси були впевнені, що секрет замку був розкритий і привид знайшов спокій. Але, як виявилося, відкрилися нові докази, які були приховані раніше. Таємні знаки вказують на нові місця, підозрюваних і знаряддя вбивства, що не вписуються у картину минулого слідства. Екстрасенсам знову знадобилось присутність привида, оскільки тільки він міг пролити світло на темні моменти минулого.

ПОВЕРТАЄМОСЯ У ЗАМОК

 Гравцям-екстрасенсам доведеться повернутися у замок і спробувати відтворити картину події за підказками Привиду. Нові 42 карти снів дозволять привиду по-новому поглянути на картину того, що відбувається, адже в гру додалися нові знаряддя вбивства, локації і підозрювані. Екстрасенсам доведеться прибути у замок і відновити картину того, що відбувається: хто з підозрюваних, де перебував під час вбивства і яким знаряддям міг скоїти вбивство. Привид приходить до екстрасенсів уві сні і робить підказки у вигляді снів. Залишається справа за малим – співставити підказки і визначити вбивцю.

ДЛЯ КОГО ГРА?

Доповнення Містеріум: Таємні знаки буде чудовим придбанням для усіх власників базової гри Містеріум. Якщо гра припала вам до смаку, то немає причин відмовлятися від доповнення – воно повертає вас у замок і підкидає нові завдання з ще більшою кількістю доказів, підозрюваних і нових місць.


Комплектація Містеріум: Таємничі знаки (Misterium: Hiden Signs) (доповнення) (укр) (Що в коробці?):
42 карти снів
18 карт екстрасенсів
18 карт привида


Ви можете купити настільну гру Містеріум: Таємничі знаки (Misterium: Hiden Signs) (доповнення) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Містеріум: Таємничі знаки (Misterium: Hiden Signs) (доповнення) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

МистериумВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: З карточками,Недорогі,Популярні