• Настільна гра Ігромаг Діксіт 5: Сни наяву (Dixit 5: Daydreams) (доповнення) (укр) ( DIX07ML4 )Настільна гра Ігромаг Діксіт 5: Сни наяву (Dixit 5: Daydreams) (доповнення) (укр) ( DIX07ML4 )Настільна гра Ігромаг Діксіт 5: Сни наяву (Dixit 5: Daydreams) (доповнення) (укр) ( DIX07ML4 )
  • 607 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
3 - 6
30+
8+
мовонезалежна (правила українською, французькою, німецькою)
Характеристики
Настільна гра
ТипАсоціації, Для всієї сімї, Для компанії, Для новачків, Доповнення та Розширення, Карткові, На подарунок, Суперхіти, Творчі, Українською мовою, Фентезі
Основна граДіксіт (Dixit) (укр),
Діксіт: Одісея (Dixit Odyssey) (укр)
ВидавецьІгромаг (Україна)
Час гри (хв.)30+
К-сть гравців3 - 6
Вік (років)8+
Мовамовонезалежна (правила українською, французькою, німецькою)
МатеріалПапір
Розмір коробки28 x 4 x 12 см
Комплектація84 карти


Опис
Увага! Настільна гра Діксіт 5: Сни наяву (Dixit 5: Daydreams) (доповнення) (укр) не є самостійною грою.
Для повноцінної гри Вам потрібна настільна гра Діксіт: Одісея (Dixit Odyssey) (укр).

ОПИС ДОПОВНЕННЯ ДІКСІТ 5: СНИ НАЯВУ


 Психологи стверджують, що наші сни - це відображення наших думок. Все, про що ви думаєте перед сном, або що вас турбує, може відвідати ваше сновидіння. Згадували про кого-небудь з друзів, з ким не бачилися довгий час - оп, і ось ви вже «випадково» зустрілися уві сні. Читали на ніч і заснули - оп, і ви самі стали одним з героїв книги.
 А тепер уявіть, що все відбувається навпаки: вчора вам приснилося, що ви зірвали джек-пот у лотереї, а сьогодні все це відбулося наяву! З одного боку - цікаво, з іншого - страшно, адже таким чином в реальність можуть пробратися не тільки хороші сни, але і кошмари. Що ж тоді робити?


ДІКСІТ: ГРАЄМО, ПОКИ НЕ ЗАСНЕМО!


 Щоб провалитися в солодкий сон з Діксіт, не обов'язково залазити в ліжко, класти під голову подушку і «пірнати» під ковдру, досить зібратися компанією з 3-6 чоловік, запастися картками, фішками, жетонами, уявою і хорошим настроєм. Деякі необхідні компоненти доведеться запозичити у оригінального випуску Діксіт, оскільки Діксіт 5: Сни на яву (Dixit 5. Daydreams) - додаток до базової грі, і містить тільки великі карти з картинками.

 Теперь, коли все і все необхідне в зборі, можна починати. Учасникам дістається по 6 карт на руки, а решта кладуться стопкою в центр столу, фішки відправляються на поле на клітку «старт». Нехай той, кому нещодавно снився хороший сон, сходить першим. Гравці по черзі стають оповідачем. Йому необхідно вибрати одну карту з руки, придумати до неї цікаву асоціацію і озвучити іншим гравцям. Як асоціації ви можете назвати колір або видати звук, проспівати рядок з пісні, сказати слово або словосполучення, вимовити чиєсь ім'я, назва фільм або книги. Одним словом - ніяких кордонів, ніяких заборон, ніякої цензури!

 Тепер інші учасники переглядають свої карти і вибирають тут, яка дуже точно підходить під озвучену асоціацію. Всі вибрані карти складаються в одну стопку з картою оповідача сорочкою вгору, тасуються і відкриваються. Завдання гравців - визначити, яку з ілюстрацій вибрав оповідач, і проголосувати за неї своїм жетоном. Природно, сам оповідач не голосує. Залежно від того, хто і скільки людей вгадали чи не вгадали, гравцям нараховуються бали. На наступний хід гравці добирають по одній новій карті, а роль ведучого переходить до наступного учасника.


ДІКСІТ 5: СНИ НАЯВУ -  ІГРОВЕ БЕЗСОННЯ


 У Діксіт можна грати поки не набридне, або поки не закінчаться картки, тобто практично вічність. Серія ігор Діксіт нараховує величезну кількість випусків, з якими можна поєднувати картки доповнення Діксіт 5: Сни на яву (Dixit 5. Daydreams) з доповненнями Діксіт 2: Пригода, Діксіт 4: Витоки або Діксіт 6: Спогади. Так що підготуйтеся до безсонними ігровим ночами - картки закінчаться ще дуже і дуже нескоро.

 Мрійте наяву і уві сні, довіряйте своїм снам, слухайте, що вони вам намагаються розповісти. І, звичайно, втілюйте в реальність все хороше, що вам присниться!


Комплектація Діксіт 5: Сни наяву (Dixit 5: Daydreams) (доповнення) (укр) (Що в коробці?):
84 карти


Ви можете купити настільну гру Діксіт 5: Сни наяву (Dixit 5: Daydreams) (доповнення) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Діксіт 5: Сни наяву (Dixit 5: Daydreams) (доповнення) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Диксит, Діксіт, Імаджинаріум, Имаджинариум, УяваВідгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: З карточками,Популярні