• Настільна гра Beaver Games Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) ( TEV01 )Настільна гра Beaver Games Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) ( TEV01 )Настільна гра Beaver Games Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) ( TEV01 )Настільна гра Beaver Games Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) ( TEV01 )Настільна гра Beaver Games Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) ( TEV01 )Настільна гра Beaver Games Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) ( TEV01 )Настільна гра Beaver Games Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) ( TEV01 )Настільна гра Beaver Games Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) ( TEV01 )
  • 1 150 грн.

  • Готовий до відправлення

1 - 4
45 - 60
14+
українська

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипВійськові, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для одного (Соло режим), Логічні, На подарунок, Оренда м.Львів, Стратегії, Українською мовою
ВидавецьBeaver Games (Україна)
Час гри (хв.)45 - 60
К-сть гравців1 - 4
Вік (років)14+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Дерево
Розмір коробки18 x 4 x 12 см
Комплектаціядвостороннє ігрове поле;
4 планшети кланів;
48 карт вікінгів;
18 карт підтримки богів;
6 планшетів богів;
двосторонній планшет епохи;
24 поселенці;
16 кораблів;
8 храмів;
13 селищ;
9 рун;
3 токени люті;
12 жетонів ресурсів;
маркер ворона;
маркер вождя;
4 жетони підрахунку очок;
правила.


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ TINY EPIC: ВІКІНГИ


 Як би ви не прагнули зажити вже нарешті нормальним життям, пригоди все одно наздоженуть: на цей раз вони стрінуть вас поміж льодовитих фіордів і холодних Рунічних островів! Це місце, де мешкають відважні воїни і талановиті майстри: збирачі, дослідники, будівельники — примножуйте свої бородаті чесноти і нестримну мужність серед кланів вікінгів, завойовуйте прихильність богів, ходіть в плавання на славетних дракарах і підкорюйте собі нові й нові землі!

 Поповнюємо відому серію ігор Tiny Epic від Скотта Олмса, а заразом нагадаємо про свіженьку локалізацію українською ще однієї чудової стратегії за його авторством — дуельної гри на дотримання балансу «Пиво та Хліб».


ТРИ ЕПОХИ ПІД ПИЛЬНИМ ВОРОНЯЧИМ ОКОМ


 Отже, перейдемо до структури гри: вікінгові реалії життя відстежуватимемо впродовж аж цілих трьох епох, кожна з яких матиме власні окремі фази.


  •   Спочатку вибираймо картки: беремо одну картку вікінгів з-поміж одержаних і передаємо решту карток колом гравців (напрямок руху залежатиме від розігруваної епохи). Повторюємо цю дію, аж поки вам не передадуть лише одну карту. Тепер ваш загін найхоробріших зібрано, отож, переходимо до дії!
  •   Виконуймо ходи по черзі, починаючи з вождя. Кожного ходу вправно розігруємо картку вікінга з руки, тобто проживаємо покоління клану й визначаємо лідерів цього покоління. Можемо розіграти картку долілиць (розпочати битву) або горілиць (виконати дію лідера та/або руни) Якщо розпочато битву — б’ємося: перевертаємо останню картку і порівнюємо силу з картками інших гравців. Якщо битви не розпочато, тоді плаваємо (переміщуємо свій корабель, виконуємо набіг на селище, переміщуємо поселенців з планшета на острів, оплачуючи кожну дію ресурсами), здійснюємо дослідження поселенцями або щось будуємо. У будь якому разі розташовуємо картки в ряд зліва направо.
  •   Закінчуймо епоху і готуємося до нової — відправляємо всі картки до скиду й виходимо на нове ігрове коло.


 Часто-густо ви також можете виконувати додаткові дії. Наприклад, коли ви захопили селище, ви можете одразу присвятити його одному з богів, здобувши його прихильність. Для цього покладіть селище в одну з комірок присвяти та виконайте бонусні дії.


РЕСУРСИ ТА РУНИ


 Ресурси вікінгів такі ж самі суворі, як і їхні реалії! Для існування і виживання обходитимемося усього трьома типами: їжею, деревом та сталлю, що помічатимемо відповідним жетоном на треку на планшеті клану. Як би ви себе не обожнювали, та не замахуйтеся на неможливе: більш ніж сім ресурсів кожного типу ви не потягнете — бережіть найцінніше, що маєте, — спину!

 Крім ресурсів ви також послуговуватиметеся трьома типами рун, кожна з яких перебуває в зоні відповідальності одного з богів. Їх ви одержуватимете за розігрування картки вікінгів або ж за здобуття контролю над островами, в активному стані, і братимете з карт прихильності, в пасивному. Будьте уважними до рун, адже це символи сили, що можуть покращити ваші здібності чи дозволять виконати спеціальні дії. А також пасивні руни — складова вашої майбутньої перемоги! Підрахуйте переможні бали, коли буде зіграно третю фазу третьої епохи, зарахуйте собі відповідну кількість за руни з островів і окремо за руни з карток прихильності богів.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Стратегічна настільна гра "Tiny Epic: Вікінги" організує приємну годинку усім підкорювачам фіордів, що здатні на тактичне планування, військові маневри й вирішальні дії із розвитку економіки справжніх суворих нордів. Маємо іще одну чудово продуману і збалансовану гру, що, звісно, мусить сподобатися любителям серії Tiny Epic, бо інакше важка сокира загрожує полетіти в чиєсь тім’ячко.


Комплектація Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) (Що в коробці?):
двостороннє ігрове поле;
4 планшети кланів;
48 карт вікінгів;
18 карт підтримки богів;
6 планшетів богів;
двосторонній планшет епохи;
24 поселенці;
16 кораблів;
8 храмів;
13 селищ;
9 рун;
3 токени люті;
12 жетонів ресурсів;
маркер ворона;
маркер вождя;
4 жетони підрахунку очок;
правила.

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Tiny Epic: Вікінги (Tiny Epic: Vikings) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Вікінги, Тайні Епік ВікінгиВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Дерев'яні