• Настільна гра WoodCat Хроніки Мегаполіса (Capital Lux 2: Generations) (укр) ( W0012 )Настільна гра WoodCat Хроніки Мегаполіса (Capital Lux 2: Generations) (укр) ( W0012 )
 • 640 грн.

 • Готовий до відправлення

 • Виробник: WoodCat
 • Модель: W0012
1 - 4
25 - 40
10+
українська
Швидке замовлення

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипВ дорогу, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для новачків, Для одного (Соло режим), Карткові, Логічні, На подарунок, Оренда м.Львів, Стратегії, Українською мовою, Фантастика
ВидавецьWoodCat (Україна)
Час гри (хв.)25 - 40
К-сть гравців1 - 4
Вік (років)10+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон
Розмір коробки18 x 4 x 13 см
Комплектація92 карти громадян;
12 карт синергій;
1 символ імператора;
18 жетонів золотих монет;
правила.


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ХРОНІКИ МЕГАПОЛІСА


 Гра розгортається у футуристичному світі Lux. Чотири сім'ї (духовенство, знать, вчені та повстанці) жили пліч-о-пліч, але з новими поколіннями приходять нові виклики. Суть гри полягає у постійному виборі: розіграш членів сім'ї на домашній округ для отримання переможних очок або відправлення їх для виконання унікальних дій.

 Партія триває три раунди. Наприкінці раунду не дозволяється мати більшу загальну вартість будь-якого кольору домашнього округу, ніж загальна вартість Столиці. Перевищення ліміту призводить до втрати цих карток. Наприкінці третього раунду всі карти, що залишилися, в домашній зоні приносять очки.


ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


 •   Драфт. Кожен гравець отримує шість карток на початку кожного раунду. Далі всі одночасно вибирають дві карти зі своїх рук і кладуть їх на стіл обличчям донизу, інші передають ліворуч. Потім із щойно отриманої руки з чотирьох карток всі знову вибирають по дві, щоб покласти перед собою обличчям вниз, а потім передають останні дві картки, які автоматично стають частиною руки наступного гравця. Так, на руках у гравців буде по 6 карток.
 •   Хід гравця. У свій хід учасник гри розігрує одну зі своїх карток або на домашній округ або на Столицю під відповідним кольором. Карти в домашній базі принесуть програмне забезпечення наприкінці гри, а карти в столиці активують різні ефекти.
 •   Рішення. Раунд закінчується, коли в одного з гравців не залишилося карт у руці, а всі інші зробили останній хід. Після цього перевіряється ліміт карток для кожного гравця: якщо загальна кількість карток певного кольору у своєму окрузі перевищує суму карток того ж кольору, то столична поліція затримує цього гравця, змушуючи його скинути всі картки цього кольору зі свого округу. Після цього гравець, який має найбільшу загальну суму, що залишилась у кожному кольорі, отримує бонус – найвищу картку мешканця Столиці цього кольору. Якщо серед гравців нічия, то вони отримують золоті жетони вартістю 2 очки, а найвища карта з округу йде у відбій.
 •   Фінальний підрахунок. По завершенні трьох раундів гравці підсумовують значення всіх «домашніх» карток, зібраних бонусних карток та золотих жетонів. 


 Кожен округ у столиці приносить унікальні можливості:


 •   Синя зона дозволяє змінювати кількість карток в округах,
 •   Рожева зона дозволяє переміщати або видаляти карти з малими номерами з округів,
 •   Жовта зона пов'язана із золотом,
 •   Зелена зона дозволяє одержувати карти персонажів.


ДЛЯ КОГО ГРА


  Гра Хроніки Мегаполіса сподобається тим хто любить продумані ігри на баланс і ситуацію, що постійно змінюється, а це саме така гра. Якщо грати надто безпечно, то наприкінці гри може бути недостатньо переможних балів. Щоб не втрачати карти під час гри, потрібно балансувати між ризиком та чіткими математичними прорахунками.


Комплектація Хроніки Мегаполіса (Capital Lux 2: Generations) (укр) (Що в коробці?):
92 карти громадян;
12 карт синергій;
1 символ імператора;
18 жетонів золотих монет;
правила.

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Хроніки Мегаполіса (Capital Lux 2: Generations) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Хроніки Мегаполіса (Capital Lux 2: Generations) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Капітал ЛюкВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: З карточками