Огляд Descent: Legends of the Dark – The Betrayer's War

20.01.2024

Супутні товари
СЮЖЕТ


 Дія «Війни Зрадника» відбувається після подій «Сказань Темряви». Якщо у вас немає збереженої пройденої кампанії «Сказань Темряви», то перед грою вам доведеться пройти «коротеньку» (якщо вірити книзі правил) кат-сцену, яка насправді розтягнеться на 40 хвилин, роблячи вибори, приймаючи рішення тощо. .Майте це на увазі.


 Пригоди нашої групи почалися з переслідування злодія в вартовій вежі. Після цього сюжет стає відкритішим; ми намагаємося завоювати розташування розсіяних Теринотом різноманітних фракцій, щоб допомогти Вайкару Зраднику захистити Террінот від драконів і Утук І'Лан.


 Ми ще не закінчили кампанію, проте склалося враження, що «Війна Зрадника» приділяє більше уваги кожному окремому герою та групі загалом. Історія кожного героя краще опрацьована, ніж у «Сказаннях Темряви». Причому, що особливо тішить, вона вплетена у геймплей. Сценарії не тільки фокусуються на окремих героях, але й часто змінюють їх стиль гри новими фановими способами. Зокрема, за допомогою карток апгрейдів, які зав'язані нові типи жетонів; Наприклад, морок (umbra), завіса (shroud). Перший дає особливі бонуси певним персонажам (так, Шанс навчиться по суті телепортуватись), а друга дозволяє ухилятися від вибираючих персонажа своєю метою ворогів.


 Щодо компонентів. У «Війні Зрадника» з'являються нові, навчені досвідом версії знайомих нам героїв, а також шикарно виглядають погані. У деяких сюжетних ворогів є своя окрема минька, і вони не раз з'являються протягом історії. Також тут є гігантська, вражаюча мініатюра дракона. А ще нова тривимірна місцевість, яка використовується у різноманітних сценаріях. Не сильно спойлеруватиму; скажу лише, що перші три сценарії розпоряджаються цією місцевістю дуже цікавими способами.

 Автори чудово інтегрували сюжет у сценарії. Нам траплялося чимало сценаріїв, де стежити за розвитком сюжету було цікаво від початку до кінця. «Війна Зрадника» ще активніше користується наративними можливостями програми, інтерактивною місцевістю, мініатюрами та іншими компонентами.


 Діалогів тут чимало. У деяких сценаріях вони добре пов'язані з екшеном (що мені до душі), але в інших буде купа діалогів на початку та/або наприкінці. Не те щоб це серйозна вада, але часом дратує; Зрештою, перед нами настілка, і гравці хочуть саме грати, а не читати. Так що, хоча в цілому сюжет хороший, часом (але не дуже часто) він надмірно сповільнює гру, що не дуже приємно, враховуючи, що для кожного сценарію потрібно 2+ години.

 

ГЕЙМПЛЕЙ


 Геймплей у «Війні Зрадника» змінюється неоднозначним, як на мене, чином. У «Сказаннях Темряви» мені подобалося, що це насправді легковажна версія «Похмурої гавані». Саме те для партій із рідними, які не готові/не бажають розбиратися у глибоких стратегіях «Похмурої гавані». «Сказання» ж пропонували подібні враження від фентезійних пригод (причому виглядали на столі набагато солідніше) без зайвих проблем. Я пояснював правила дуже швидко: "Ви просто переміщаєтеся і потім проводите атаку або досліджуєте".


 У «Війні Зрадника» у гравців із самого початку стільки варіантів дій, що виникає відчуття перебору. Геймплей Descent-а не такий глибокий, як у «Похмурої гавані», так що новачкам важко запам'ятати та ефективно користуватися купою карток, які одразу ж сиплються їм на голову. Менеджмент одержуваних за досвід карток не уявить труднощів для ветеранів «Сказань Темряви», але майте на увазі, що знайомити з грою новачків через цю кампанію буде складно.ВИСНОВКИ


 
 Якщо ви хочете покращену і більш масштабну версію «Сказань Темряви», то «Війна Зрадника» — саме для вас. Сюжет краще переплетений з геймплеєм, нові версії старих героїв фанови, лиходії цікавіше, сценарії теж цікаві й різноманітні, у прийнятих вами рішень значніші наслідки. Початківцям, правда, спочатку доведеться туго, але якщо ви додасте до вашої групи 1-2 нових гравців, то до кінця першого сценарію вони, швидше за все, освоїться.

Середній рейтинг: 0. Кількість відгуків: 0

Ми вдячні за ваші відгуки на наші статті про настільні ігри. Наша мета - надати вам цікаву та корисну інформацію про найновіші тренди, правила гри, рекомендації та багато іншого. Ваші коментарі допомагають нам зрозуміти, що саме вам подобається та які теми ви б хотіли бачити у майбутніх статтях.

Ми завжди прагнемо надати вам високоякісний контент, що зацікавить вас та надихне на нові ігрові випробування. Чи є якісь конкретні аспекти наших статей, які вам особливо сподобались? Ми хотіли б почути ваші думки про те, що ми вже робимо добре, а також отримати конструктивну критику, щоб покращити наші матеріали у майбутньому.

Ваші відгуки є надзвичайно цінними для нас, оскільки ми хочемо зробити наш контент про настільні ігри ще кращим. Ми завжди стежимо за вашими коментарями та працюємо над тим, щоб відповідати вашим вподобанням. Дякуємо за вашу зацікавленість та цією статтею. Будь ласка, поділіться з нами вашими враженнями та пропозиціями, аби ми могли продовжувати зростати та надавати вам якісний контент, який ви заслуговуєте. 

Написати відгук

Увага: HTML не буде оброблено!
   Погано
Добре
Lelekan - Магазин та клуб настільних ігор, оренда настільних ігор © 2020
Копіювання матеріалів сайту на сторонні ресурси допускається тільки зза наявності активного, відкритого (без тегів 'nofollow' і 'noindex') гіперпосилання ('a href') на копійовану статтю чи на сторінку з копійованим текстом.