• Настільна гра Ravensburger Рисі (Abluxxen) (англ) ( C111262 )Настільна гра Ravensburger Рисі (Abluxxen) (англ) ( C111262 )Настільна гра Ravensburger Рисі (Abluxxen) (англ) ( C111262 )Настільна гра Ravensburger Рисі (Abluxxen) (англ) ( C111262 )Настільна гра Ravensburger Рисі (Abluxxen) (англ) ( C111262 )
  • 560 грн.

  • Знятий з виробництва
2 - 5
20 - 30
10+
мовонезалежна (правила англійською)
Характеристики
Настільна гра
ТипАнглійською Мовою, В дорогу, Для всієї сімї, Для двох, Для компанії, Для новачків, Карткові, Логічні, На кава-брейк, На подарунок, Оренда м.Львів, Стратегії
ВидавецьRavensburger (Німеччина)
Час гри (хв.)20 - 30
К-сть гравців2 - 5
Вік (років)10+
Мовамовонезалежна (правила англійською)
МатеріалПапір, Картон
Розмір коробки13 x 4 x 10 см
Комплектація110 карт
Правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ABLUXXEN


  У картковій настільній грі Abluxxen або Linko! гравці будуть намагатися, якомога раніше позбутися своїх карт. На картах зображені хитрі лисички і це не випадково, так як правилами передбачено крадіжку карток у суперників. Ви запитаєте, навіщо красти картки у суперника, якщо потрібно скоріше своїх позбутися? Все вірно, красти карти треба розумно, щоб здобуті картки допомогли скинути свої карти з руки, а не завадили.

 

ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


 Перемішайте колоду і роздайте кожному гравцю по 13 карток лисичок. Ще 6 карт викладіть в ряд по центру столу, колоду, що залишилася, покладіть поруч сорочкою вгору. Кожна карта має свій номінал від 1 до 13, також у колоді присутні 5 карт джокерів. У свій хід гравець розігрує перед собою одну або більше карток однакового номіналу. Кожна розіграна карта принесе наприкінці гри по одному переможному балу. Кожна карта, що залишилася на руці, відніме по одному переможному балу.


КРАДІЖКА КАРТ


 Кожен свій хід гравець скидає карти з руки в стопку перед собою, причому складає їх таким чином, щоб було видно всі його попередні зіграні карти. Після того як гравець здійснив скидання, він дивиться на верхні скидання своїх супротивників. Якщо кількість скинутих карток активного гравця збігається з кількістю карток верхнього скидання будь-якого іншого гравця, а номінал карток у активного гравця вищий, він повинен вкрасти карти супротивника.


ОСОБЛИВОСТІ КРАДІЖКИ КАРТ


 Гравець, який повинен поцупити карти супротивника, виходячи зі своєї ігрової ситуації, вирішує: забрати їх собі в руку чи відмовитись від них. Якщо він відмовляється, настає черга господаря карт вирішити: або забрати їх собі в руку, або скинути свої карти, після чого добрати таку ж кількість карт із загального ряду.

 

КІНЕЦЬ ГРИ


 Гра закінчується, як тільки один із гравців позбавляється всіх своїх карт у руці, або у гравців немає можливості поповнити свою руку із загального ряду карт. Починається дуже простий підрахунок очок: кожна скинута перед гравцем карта це 1 очко, а кожна карта в руці -1 очко.


Комплектація Рисі (Abluxxen) (англ) (Що в коробці?):
110 карт
Правила гри

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Рисі (Abluxxen) (англ) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Рисі (Abluxxen) (англ) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Linko!Відгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Ігри англійською,З карточками,Недорогі