Ravensburger

Ravensburger

 Велике німецьке видавництво Ravensburger - сімейна компанія, біля керма якої стоять нащадки її засновника Отто Роберта Маєра. Сімейна справа відкрилася в 1883 році в маленькому німецькому місті Равенсбург недалеко від сучасного кордону зі Швейцарією. Почав Маєр з видання книг, але вже в 1884 році випустив першу настільну гру Подорож навколо світу за мотивами роману Жюля Верна. У 1900 році видавництво отримало право називатися Ravensburger Spiele - так почалась європейська експансія. Перед Першою світовою війною ігри Ravensburger продавалися далеко за межами Німеччини - у Західній Європі, Австро-Угорщині та навіть у Російській імперії. Після Другої світової Ravensburger почала завоювання німецького, а потім і європейського ринку ігор та іграшок. Компанія познайомила Німеччину з пазлами та дитячими книжками в м'якій обкладинці. У шістдесятих видавництво істотно розширило власну фабрику в Равенсбурзі та відкрила перше закордонне представництво в Нідерландах. У 1977 році ігровий і книжковий бізнеси були формально розділені, хоча й залишилися в одних і тих же руках. Після краху соціалістичного блоку Ravensburger почала активне проникнення у країни Східної Європи та колишнього СРСР, а в Чехії навіть відкрився другий завод компанії.

 Актуальний асортимент настільних ігор Ravensburger налічує близько 850 найменувань. Це настілки геть різного профілю - від розрахованих на дошкільнят ходилок до класичного детективу Scotland Yard або залюбленої преміями археологічної стратегії Tikal. Усередині видавничого дому існують дві дочірні компанії, що спеціалізуються на настільних іграх, - Alea і FX Schmid.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Ravensburger в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Ravensburger Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Замки Бургундії (The Castles of Burgundy) (англ)

1 337 грн.

(1)

Замки Бургундії (The Castles of Burgundy) (англ)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ЗАМКИ БУРГУНДІЇ Бургундія - благословенний край! Хто б з нас не хотів отрим..
Замки Бургундії на кубиках (Castles of Burgundy: The Dice Game) (англ)

1 436 грн.

Замки Бургундії на кубиках (Castles of Burgundy: The Dice Game) (англ)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ЗАМКИ БУРГУНДІЇ НА КУБИКАХ Настільна гра Замки Бургундії (Castles of B..
Рисі (Abluxxen) (англ)

560 грн.

Рисі (Abluxxen) (англ)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ABLUXXEN  У картковій настільній грі Abluxxen або Linko! гравці будуть нама..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)