• Настільна гра Cocktail Games Ханабі (Hanabi) ( 13869 )Настільна гра Cocktail Games Ханабі (Hanabi) ( 13869 )Настільна гра Cocktail Games Ханабі (Hanabi) ( 13869 )Настільна гра Cocktail Games Ханабі (Hanabi) ( 13869 )
  • 1 085 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
2 - 5
30+
8+
мовонезалежна (правила англійською)
Характеристики
Настільна гра
ТипАнглійською Мовою, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для компанії, Для новачків, Карткові, Кооперативні, Логічні, На кава-брейк, На подарунок, Оренда м.Львів, Стратегії, Суперхіти
ВидавецьCocktail Games (Франція)
Час гри (хв.)30+
К-сть гравців 2 - 5
Вік (років)8+
Мовамовонезалежна (правила англійською)
МатеріалПапір, Картон
Розмір коробки12 x 4 x 10 см
Комплектація50 карт салютів
5 карт розширення
4 карти правил
11 жетонів (8 синіх та 3 червоних)


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ХАНАБІ


 Ханабі (Hanabi) – кооперативна настільна гра, учасники якої стануть командою справжніх піротехніків. Вам належить підготувати та запустити у небо святковий феєрверк. Не думайте, що це дуже просто. Гарний феєрверк складається із правильно складеної послідовності салютів. Спочатку потрібно все правильно розкласти, не переплутати ґноти, а вже після запалювати. Наприкінці гри, глядачі, що зібралися на площі, поставлять оцінку вашій роботі, не розчаруйте їх.


ПЕРЕД ГРОЮ


 Кожен гравець (піротехнік) отримує на руки певну кількість карток салютів. Кількість карток залежить від кількості учасників у команді. Увага! Вся фішка гри полягає в тому, що гравці складають карти у руці сорочкою до себе. Таким чином, щоб вони бачили карти решти учасників, окрім своїх.


 Колоду карт, що залишилася, відкладіть убік. У порожню частину коробки від гри, розмістіть сині жетони дій, а поруч із нею, на столі – чорні жетони штрафних очок. Тепер усе готове до початку гри.


ФАНТАСТИЧНИЙ ФЕЄРВЕРК


 Мета гравців зібрати 5 різнокольорових ланцюжків салютів. Кожен ланцюжок – це послідовність карт одного кольору, викладена номіналом від 1 до 5. Якщо гравцям вдасться викласти такий ланцюжок карт, феєрверк цього кольору вважається успішним. Якщо буде викладено всі 5 таких ланцюжків – це означатиме беззаперечну перемогу у грі, а Ваш феєрверк отримає найвищу оцінку від глядачів.


ЯК ГРАТИ


 Гравці ходять по черзі, у свій хід, роблячи одну з трьох дій:


 -Поділитись інформацією. Якщо гравець вирішує поділитися інформацією, він перекладає синій жетон дії з коробки на стіл. Якщо синіх жетонів у коробці немає, гравець повинен вибрати іншу дію. Поділитися інформацією означає вказати одному з гравців, які карти він має в руці. Вказувати можна лише на карти певного кольору чи номіналу. Наприклад, "У тебе є дві сині карти - ця і ця", або "У тебе є одна п'ятірка - ось ця".

 -Поміняти свою карту. Гравець може скинути одну карту з руки у відбій та добрати собі нову з колоди. Щоб зробити це, гравець повинен перемістити синій жетон зі столу в коробку. Якщо на столі немає синіх жетонів, гравець повинен вибрати іншу дію.

-Зіграти карту салюту. Гравець може зіграти одну зі своїх карт у спільний феєрверк. Для цього він просто розміщує її на столі у відкритому вигляді.


ЯК ЗБИРАЄТЬСЯ ФЕЄРВЕРК

 

 Всі карти повинні розміщуватися в загальному феєрверку у суворій послідовності. Якщо гравець викладає картку з номіналом «1», а ланцюжок такого кольору ще не збирається учасниками, то ця карта стає першою картою даної послідовності. Збирати два ланцюжки карт одного кольору забороняється. Ви повинні зібрати всього 5 ланцюжків.

 Якщо карта зіграна учасником не може доповнити жоден ланцюжок з розміщених карт, або почати новий ланцюжок, така карта йде у відбій, а гравці отримують штрафне очко – перемістіть чорний жетон у коробку (до синіх). Як тільки в коробці опиниться три чорні жетони, гра буде програна, а феєрверк не запущеним.


ЗАПУСК ФЕЄРВЕРКА


 -Якщо гравцям вдалося зібрати всі 5 карток. Це перемога, та ще й із максимальною кількістю очок. Що тут скажеш – майстри!

 -Якщо в коробці опинилося три штрафні жетони. Про це ми вже писали… Ну, що ж ви, хлопці, ми так на вас сподівалися…

 -Якщо закінчується колода карт салютів. У цьому випадку раунд дограється до кінця, а феєрверку, у тому вигляді, в якому він вийшов, нараховуються очки. Загальна кількість очок дорівнює сумі всіх максимальних карток у кожному ланцюжку. Такий феєрверк запускається в небо, а кількість очок вказує на оцінку глядачів.


ШКВАЛ КВІТІВ


 Ця редакція гри включає доповнення «Шквал кольорів». Рекомендуємо використовувати його для досвідчених піротехніків. По суті, гра проходить за тими ж правилами, тільки додається шостий колір (шостий ланцюжок салютів).


ДЛЯ КОГО ГРА


 Ханабі (Hanabi) - кооперативна гра з простими правилами і затягуючим ігровим процесом. Тільки злагоджена командна робота гравців може призвести до перемоги. Гра можна сміливо віднести, як до логічних, так і на пам'ять, і на дедукцію. Запускати салюти сподобається у будь-якій компанії.


Комплектація Ханабі (Hanabi) (Що в коробці?):
50 карт салютів
5 карт розширення
4 карти правил
11 жетонів (8 синіх та 3 червоних)

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Ханабі (Hanabi) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Ханабі (Hanabi) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

ФеєрверкВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Ігри англійською,З карточками