Cocktail Games

Cocktail Games

  Cocktail Games cтворена у Версалі у 2003 році невеликий ігровий стартап Versailles, створений Матьє д’Епену, став лідером у світі карткових ігор завдяки низці групових ігор. Це кишенькові ігри, у які можна швидко пограти за келихом напою, щоб розпочати вечірку! Cocktail Games викликали справжній ажіотаж, вигравши «spiel des jahres» як новачок у 2013 році за гру Hanabi, командну гру, де гравці працюють разом, щоб створити чудовий феєрверк. Було продано 1 750 000 примірників.

  Зараз Cocktail Games управляє понад 100 настільними іграми, 500 000 індивідуальних продажів на рік і постійно зростаючим товарообігом. Це також зустріч ігор експертів. Продані ігри вибираються з-поміж 500 щорічних пропозицій і тестуються великою аудиторією в бібліотеках іграшок, медіатеках, кафе та ігрових барах. Важливо приділити час розробці кожної гри до її випуску! Це також значна мережа деяких із найталановитіших творців ігор та ілюстраторів у країні.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Cocktail Games в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Cocktail Games Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Ханабі (Hanabi)

1 085 грн.

Ханабі (Hanabi)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ХАНАБІ Ханабі (Hanabi) – кооперативна настільна гра, учасники якої стануть ..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)