• Настільна гра Lord of Boards Mind Bug: Химерія - Перший Контакт (Mind Bug: First Contact) (укр) ( LOB2321UA )Настільна гра Lord of Boards Mind Bug: Химерія - Перший Контакт (Mind Bug: First Contact) (укр) ( LOB2321UA )Настільна гра Lord of Boards Mind Bug: Химерія - Перший Контакт (Mind Bug: First Contact) (укр) ( LOB2321UA )
  • 820 грн.

  • Готовий до відправлення

2
15 - 25
8+
українська

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипВ дорогу, Для двох, Для експертів, Для новачків, Логічні, На подарунок, Стратегії, Українською мовою, Фантастика
ВидавецьLord of Boards (Україна)
Час гри (хв.)15 - 25
К-сть гравців2
Вік (років)8+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон
Розмір коробки18 x 4 x 13 см
Комплектація48 карт істот;
4 карти химерій;
2 карти-пам’ятки;
2 лічильники життів;
правила гри.


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ MIND BUG: ХИМЕРІЯ — ПЕРШИЙ КОНТАКТ


 Всі згодні, що до остаточного хаосу й пекла світові не вистачає лише нашестя іншопланетян? То, можливо, краще було б потурбуватися й одразу залучити найсильніший і найвитриваліших на свій бік! Отже, вирішено! Залишилось з’ясувати, як саме визначатимемо тих химерних створінь, хто вартий нашої уваги. Певно, що найкращий спосіб — перевірити їх в бойових умовах.

 У дуельній грі «Mind Bug: Химерія — Перший Контакт» ви викликатимете різноманітних істот для того, щоб натравити їх на монстрів суперника, а інколи навіть перехопити ініціативу й взяти під контроль чужих створінь. Але справа в тому, що, бува, не все трапляється так, як ми того хочемо, й наші призвані та з любов’ю виплекані монстрики можуть зненацька опинитися під контролем отого мерзотника, що сидить навпроти вас!

 

ЗАПЕКЛИЙ ДВОБІЙ


 Кожна з ворогуючих сторін одержить дві карти химерій, які треба одразу викласти горілиць перед собою на столі, а також власну колоду істот, що на початку складатиметься з десяти карт. Залиште біля своєї колоди місце для стосу скидання, а п’ять карток візьміть на руку — вони стануть вашими славетними воїнами… або чиєюсь їжею… або ви можете стати їхньою їжею: тут усе залежатиме від ваших геніальних тактичних навичок і… долі, що вас спіткала.

 Картки істот містять показник сили, одне або більше ключових слів, що пояснюють на що здатна ця істота, а також, звісно, найголовніше — особливу здібність, яку активує в певний момент гри гравець або гравчиня що тримає істоту під контролем. Деякі здібності починають діяти одразу, щойно монстрик входить у гру, інші спрацьовують під час атаки або тоді, коли істота зазнає поразки — кожен раз це створюватиме для вас нові й нові ситуації — сумувати не доведеться!

 Протягом ходу ви мусите виконати щось одне, і якщо не зробите це, то програєте: зіграйте 1 карту або проатакуйте однією істотою. Коли ви розігруєте карту, ваш суперник, проглянувши її, має шанс вжити свою картку химерії. Якщо він не скористався з цього права, тільки тоді ви можете покласти істоту в свою ігрову зону й розіграти її ефекти. В іншому випадку, втративши одну зі своїх химерій, супротивник сам застосує ефекти цієї істоти проти вас! Доведіть йому, що він був не правий у цьому!


ДЛЯ КОГО ГРА


 Звичайна для карткових ігор с ситуація, коли монстри вовтузяться одне з одним, перетворюється на запеклу бійку рівних, майже як у Битві колод: чи вдасться вам правильно скористатися наданим шансом і взяти під контроль потрібних істот суперника? Настільна гра «Mind Bug: Химерія — Перший Контакт» зацікавить воїнів від серця, що полюбляють переконувати інших на чиєму боці сила.


Комплектація Mind Bug: Химерія - Перший Контакт (Mind Bug: First Contact) (укр) (Що в коробці?):
48 карт істот;
4 карти химерій;
2 карти-пам’ятки;
2 лічильники життів;
правила гри.


Ви можете купити настільну гру Mind Bug: Химерія - Перший Контакт (Mind Bug: First Contact) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Mind Bug: Химерія - Перший Контакт (Mind Bug: First Contact) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Майнд БаґВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре