• Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )Настільна гра Lelekan & Гамбіт Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) ( LBG00002 )
  • 1 249 грн.

  • Готовий до відправлення

2 - 4
10 - 15
7+
мовонезалежна (правила українською)

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипАнглійською Мовою, Для всієї сімї, Для дітей, Для двох, Для новачків, Логічні, На кава-брейк, На подарунок, Настільні ігри від Lelekan, Оренда м.Львів, Стратегії, Українською мовою
ВидавецьLelekan & Гамбіт (Україна)
Час гри (хв.)10 - 15
К-сть гравців2 - 4
Вік (років)7+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки27 x 7 x 27 см
Комплектація16 тайлів пасовищ
64 жетони Овець (по 16 кожного кольору)
Правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ БОЙОВІ ВІВЦІ


 Згадайте, як мило виглядають овечки, що пасуться на лузі, коли ви спостерігаєте за ними, припустимо, з вікна поїзда, що проїжджає. Вони ж такі доброзичливі, їдять траву і привітно бекають у ваш бік. Але чи все так утихомирено виглядає, як здається на перший погляд?! Звичайно, ні! Насправді овечки розділені на стада, а між стадами йде справжня війна за території пасовища. Красива стратегічна гра Бойові Вівці розкриє нам подробиці цих протистоянь і запропонує взяти в них безпосередню участь.

 

ПЕРЕД ГРОЮ


 Учасники гри виступають у ролі пастухів, кожен з яких отримує по 16 жетонів овець свого стада (свого кольору), а також по чотири елементи пасовища, кожен з яких поділений на шестикутні зони.


СКЛАДАЄМО ПАСОВИСЬКО


 Гравці по черзі викладають на столі по одному елементу пасовища, доки не сформують весь луг. Кожен елемент пасовища, хоча б однією стороною повинен примикати до вже розміщеного поля.

 Коли пасовища сформовано, гравці виставляють на ньому своє стадо овець. Весь стос жетонів овець гравці повинні виставити на будь-якому шестикутнику пасовища, розташованому по периметру загального поля.


ЯК ГРАТИ


 Гравці ходять по черзі. У свій хід гравець знімає половину жетонів овець з однієї зі своїх стосів (на першому ходу – це єдиний стартовий стос овець), і переносить її по прямій в будь-якому доступному напрямку пасовища.

 Переносити жетони можна або до межі пасовища, або до жетону іншої вівці. Увага! Гравець може переносити жетони овечок тільки в тому випадку, якщо на початковій позиції залишиться хоча б одна овечка. Також заборонено переміщення заблокованих овечок.

 

ЦІЛЬ ГРИ


 Кожен гравець намагатиметься розмістити на пасовищі якнайбільше своїх овечок. Коли ніхто з гравців не зможе переміститись (всі ходи будуть заблоковані), настає кінець гри. Учасники підраховують пасовища (шестикутники) зі своїми вівцями – у кого їх більше, той переміг. У разі рівності зайнятих пасовищ перемагає гравець з максимальною кількістю зайнятих шестикутників, розташованих по сусідству (що утворюють єдину область для стада).


ДЛЯ КОГО ГРА


 Настільна гра Бойові Вівці має дуже прості правила, які легко подужають навіть найменші учасники гри. Проте за простими правилами криється непроста стратегія. Для перемоги у грі учасникам необхідно прораховувати ходи наперед, прогнозувати дії суперників тощо. Тим не менш, Бойові Вівці – це чудова сімейна гра, яка збере за одним столом як дітей, так і їхніх батьків. Ще вона дуже яскрава, красива та якісна, сміливо можете розглядати Бойові Вівці, як гру на подарунок.


Комплектація Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) (Що в коробці?):
16 тайлів пасовищ
64 жетони Овець (по 16 кожного кольору)
Правила гри

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Бойові Вівці (Battle Sheep) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Бойові вівціВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Ігри англійською