• Настільна гра Lord of Boards Brass: Бірмінгем (Brass: Birmingham) (укр) ( LOB2001UK )Настільна гра Lord of Boards Brass: Бірмінгем (Brass: Birmingham) (укр) ( LOB2001UK )Настільна гра Lord of Boards Brass: Бірмінгем (Brass: Birmingham) (укр) ( LOB2001UK )Настільна гра Lord of Boards Brass: Бірмінгем (Brass: Birmingham) (укр) ( LOB2001UK )
  • 2 950 грн.

  • Готовий до відправлення

2 - 4
120 - 180
14+
мовонезалежна (правила українською)
Швидке замовлення

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипІсторичні, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Економічні, Логічні, На подарунок, Оренда м.Львів, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою
ВидавецьLord of Boards (Україна)
Час гри (хв.)120 - 180
К-сть гравців2 - 4
Вік (років)14+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Дерево
Розмір коробки30 x 6 x 30 см
КомплектаціяІгрове поле
4 планшета гравців
4 жетони персонажів
4 фішки доходу
4 фішки переможних очок
56 жетонів повідомлення
180 жетонів підприємств
8 карт джокерів (4 локації, 4 підприємства)
64 карти локацій і підприємств
68 монет
30 кубиків вугілля
18 кубиків заліза
15 бочок пива
9 жетонів комерсантів
правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ BRASS: БІРМІНГЕМ


 На XVIII і XIX століття припав небувалий спалах Промислової революції. Не минула чаша науково-технічного прогресу і Туманний Альбіон. Більш, того Англія була першою країною, яка проміняла плуг на верстат. Важка промисловість зосередилася в місті під назвою Бірмінгем. Заводи тут працювали цілодобово. Тому днем ​​місто було чорним як ніч, а з настанням темряви все навколо висвітлювалося червоними вогнями фабрик..Такою була ця дивовижна епоха, але ще більш дивно, що гра, присвячена цьому легендарному часу пережила друге народження.


 З'явившись в далекому 2007-му, гра «Brass» блиснула міддю так, що голови багатьох настольщиків задимилися від захвату, подібно фабрикам Бірмінгема. Популярність росла вкрай стрімко, і вже зовсім скоро гра очолила список тридцяти кращих ігор всіх часів. Через десять років після свого виходу «Brass» з розмахом відсвяткувала ювілей. Стара механіка переплавилась в чавунному заводському котлі в абсолютно нову гру.

 Всі промислові революції чимось схожі. Тому якщо ви вже грали в «Brass», то з освоєнням «Brass: Birmingham» у вас не буде ніяких проблем. Історія промислового перевороту і раніше пишеться протягом двох епох. Кожному учаснику в свій хід доступно 2 дії. Гравці займаються будівництвом, налагоджують повідомлення, проводять модернізацію, продають і беруть позики в банку. Система нарахування очок не зазнала змін

 Проте, у кожної промислової революції є своє власне обличчя. Так чому ж ця революція відрізняється від попередниці?


    -Почнемо з того, що промислову арену покинули порти і верфі. Але, на щастя багатьох бірмінгенцев, з'явилися пивоварні. Відтепер торгівля немислима без такого цінного ресурсу, як пиво. Також з'являються гончарні майстерні та мануфактури.

    -Гравцям доступні нові карти, включаючи джокерів. Щоб отримати таку карту, необхідно провести розвідку. Після того, як з руки скинуті дві додаткові карти, щасливий гравець отримує карту підприємства і локації з властивостями джокера.

    -Торговельні відносини також зазнали значних змін. Тепер фабрики, що виробляють текстиль, гончарні майстерні та мануфактури продають свою продукцію комерсантам. По кутах поля є особливі локації, куди поміщаються жетони комерсантів. Операцію з цими джентльменами скріплюють зазначеним на жетоні кількістю бочок пива. Щоб здійснити продаж, слід подбати про те, щоб у жетона було транспортне сполучення.

 Резюмуючи, можна сказати, що життя в Бірмінгемі пропонує більше взаємодії, а планування вимагає більшої уваги, ніж в «Brass: Lancashire». Хоч Бірмінгем і покритий кіптявою, але він без сумніву порадує вас своїм оформленням. Гравців чекає чудове двостороннє поле. Перевернувши його нічною стороною, ви зможете побачити вогні фабрик і тьмяне світло газових ліхтарів.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Настільна гра «Brass: Бірмінгем» буде цікава шанувальникам економічних стратегій, досвідченим гравцям, а також шанувальникам класичної версії.


Комплектація Brass: Бірмінгем (Brass: Birmingham) (укр) (Що в коробці?):
Ігрове поле
4 планшета гравців
4 жетони персонажів
4 фішки доходу
4 фішки переможних очок
56 жетонів повідомлення
180 жетонів підприємств
8 карт джокерів (4 локації, 4 підприємства)
64 карти локацій і підприємств
68 монет
30 кубиків вугілля
18 кубиків заліза
15 бочок пива
9 жетонів комерсантів
правила гри

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Brass: Бірмінгем (Brass: Birmingham) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Brass: Бірмінгем (Brass: Birmingham) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Брасс, БірмінгемВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Дерев'яні,Популярні