Roxley

Roxley

Roxley Games спеціалізується на інноваційних іграх. Будь то нова тема чи новий механізм, вони прагнуть вивести на ринок щось інше під своїм брендом. Ігри Roxley Games також доведені до ідеалу: компанія не випускає продукцію, яка готова тільки наполовину - вони роблять усе можливе, щоб ігри, які випускаються, були на найвищому рівні та максимально збалансовані.

Roxley Games планує випускати 1-2 високоякісні гри на рік, які фінансуватимуться приватно або через Kickstarter. Їхня увага буде зосереджена на настілках європейської школи, настільних іграх із прямим конфліктом 2 гравців та карткових іграх, які мають містити інноваційні механізми та/або теми. Їхні легкі ігри будуть доступними, а більш важкі будуть інтуїтивно зрозумілими, щоб забезпечити позитивний досвід і для геймерів, і для гравців, які не так часто грають.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Roxley в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Roxley Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Санторіні (Santorini) (Eng)

1 050 грн.

(1)

Санторіні (Santorini) (Eng)

У стародавні часи Санторіні, як і інші острови архіпелагу Кіклади, населяли греки, ще тільки починал..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Чат з консультантом