Замки Бургундії. Українське видання. Передзамовлення на гру відкрито!

14.04.2021

Супутні товари

Передзамовлення на гру відкрито!

"Замки Бургундії" - одна з кращих ігор Штефана Фельда тепер українською завдяки Lelekan™. Економічна стратегія з оригінальною механікою підкорює гравців з перших хвилин гри. Збалансованість, логічні правила, помірна конкуренція і різноманітність стратегій задовольняють запити будь-яких гравців (гра прекрасно підходить для різного рівня гравців).

"Замки бургундї" отримала чимало нагород, номінацій і престижних рекомендацій. На початок 2021 року на найбільш авторитетному у світі поціновувачів настільних ігор сайті BoardGameGeek гра займає 15 місце серед усіх настолок на нашій планеті, а також - 14 серед стратегій. Не дивлячись на те, що з моменту появи гри пройшло багато років, вона все ще є однією з топових ігор світу.

Оформлюючи попереднє замовлення у нас на сайті на майбутні локалізації, ви не лише отримуєте найкращу вартість, що фіксується за вашим замовленням незалежно від змін курсу, конкретний примірник гри першого тиражу українською, та можливість отримати гру у числі перших, головне - ви вдало інвестуєте ваші кошти у гарний настрій, задоволення, власний розвиток та розвиток культури гри у настільні ігри в Україні.

Передзамовлення буде тривати у 2 етапи:
- 1 етап триватиме до 06.05 включно. Знижка на цьому етапі буде складати 20%, тож Ви зможете купити гру за 1'437 грн.
- 2 етап триватиме від 07.05 до поступлення гри у продаж. Знижка на цьому етапі буде складати 10%, тож Ви зможете купити гру за 1'616 грн.
Гра надійде у продаж на початку вересня і її вартість буде 1'796 грн.

Наголошуємо що гра видається обмеженим тиражем, встигніть придбати поки гра ще в наявності по передзамовленню.


Ми завжди раді вашим коментарям та цінуємо вашу підтримку, то ж репости - вітаються, скористайтесь можливістю отримати ще один плюсик у вашу карму.