АКЦІЯ ТИЖНЯ! Знижка -15% на ігри Підземелля і дракони: Стартовий набір (Dungeons & Dragons: Starter set) 08.06.20 - 14.06.20

08.06.2020

Супутні товари

Досліджуйте підземні лабіринти! Візьміть гори скарбів! Бийтеся з легендарними монстрами! І все це в новій п'ятій редакції культової рольової системи Dungeons and Dragons.

Підземелля і дракони: Стартовий набір (Dungeons & Dragons Next: Starter set) - це найкращий спосіб компанії любителів фентезі-пригод познайомиться з новим виданням і зіграти свою історію, де ви будете одночасно і автором, і героєм!

Даний комплект «Підземелля і дракони» містить все, що необхідно для повноцінної гри. У наборі книга майстра на 64 сторінки, в якій є все необхідне для Данжі-майстра та книга правил на 32 сторінки.

Щоб почати грати, вам не доведеться довго вивчати правила гри. Вступна частина Книги героя швидко введе вас в курс справи, а далі буде поступово розкривати нові і нові можливості: як проводити битви, як подорожувати, як використовувати магію і інше. На вибір пропонується п'ять листів прегенерованних персонажів.

Книга майстра (64 сторінки) містить все необхідне для пригоди "Загублена шахта Фанделвера", в якому ваші персонажі досягнуть 5 рівня
Чат з консультантом