ТОП-10 сімейних настільних ігор

11.06.2019

Супутні товари

Настільні ігри - це один із найкращих способів, як би можна було провести час із рідними. Цілком очевидне твердження для сайту настільних ігор, але для цього і справді є декілька причин (не тільки той факт, що це весело). Наприклад, це можливість підтримувати зв'язок та круто провести час із важливими тобі людьми. Що ще потрібно для щастя? ТОП-10 найкращих сімейних настільних ігор.

10 - Монополія банківськими картками


Настільні ігри ось уже скільки років розвиваються, але стара добра Монополія все ще на коні. На жаль, оригінальна гра відчуває себе вже давно застарілою і викликає більше роздратування, ніж задоволення. Та існують такі версії, як Монополія банківськими картками. Вона спрощує ігровий процес, створюючи одну з найдружелюбніших ігор для користувачів. Замість громіздких купюр кожен гравець отримує гроші на його банківський рахунок. Четверо монополістів може керувати своїми заощадженнями на імпровізованих картках, яка поєднується з банком - і це спрощує всю математику у грі в рази. Заробляння грошей іде ще швидше та легше!

9 - Вибухові кошенята


Вибуховий успіх на Кікстартері допоміг цій грі зібрати величезні гроші всього за місяць у 2015 році. Вибухові кошенята стрімко захопили світ для любителів котиків. Із набором звичайних карт та декількома "вибуховими" картами кожен гравець може зійти з розуму від несподіваних поворотів долі. А обмежена кількість рятівних "Знешкодь" разом із картами "Стоп",  "Атакуй", "Заглянь у майбутнє" вносять неабиякий адреналін у процес гри. Креативність у фразах та ілюстраціях - це щось космічне. Це весела гра, яку не можна пропускати.

8 - Hanabi


Hanabi - це феноменальна гра, яку комфортно грати в колі сім'ї, і одна із найкращих кооперативних ігор. Легкі правила: усім роздаються по 4 або 5 карт (в залежності від кількості гравців). Кожен гравець бачить карти колег, але не свої. Є 5 кольорів: зелений, червоний, синій, жовтий і білий, які пронумеровані від 1 до 5. Сенс гри полягає в тому, щоб скласти карти в потрібному порядку по кольорам даючи своїм колегам підказки про їхні карти. Здається простою? Ви навіть не уявляєте, якою цікавою цю гру роблять комунікація між гравцями та їхня командна робота.

7 - Пандемія

Це класична і, напевно, найкраще продавана кооперативна гра всіх часів. Неймовірно популярна гра, де кожен із учасників партії працює в одній команді, щоб вилікувати країни нашої планети від "хвороб". Гравці мають окремі ролі з унікальними властивостями, які допомагають винищувати віруси та епідемії в країнах, коли жах процвітає. Це цікава логістична гра, де планування наступного кроку може бути критичним для здоров'я Землі. Пам'ятайте - у будь-який момент може статись епідемія, що пришвидшить поширення зарази. Саме правильна оцінка небезпеки є ключем до перемоги о поразки в цій грі.

6 - Ticket to Ride: USA

Якщо Ви хочете сумістити настільну гру з естетикою стім-панка, мало що може бути кращим за Ticket to Ride. Ви та інші любителі потягів мусите прокласти дорогу з одного краю Північної Америки до іншого, використовуючи залізничні шляхи на карті. Прокладіть найкоротший маршрут та запасіться краплею удачі для перемоги. Кожна партія триватиме від 30 хвилин до однієї години (залежить від того, наскільки інтелігентно гратимуть Ваші соперники).

5 - Clue

Зазвичай, загадкове вбивство не приносить жодних хороших новин. Але Clue - це зовсім інша справа. Ви всі - підозрювані у вбивстві. Знайдіть, хто вбив містера Бодді досліджуючи моторошний особняк у пошуку підказок, поки самі не стали жертвою маньяка... Довіряти не можна нікому, розраховуй тільки на себе. І знаєте, що найкраще в цій грі - ви на неї витратите грошей менше, ніж якби замовили піцу додому.

4 - Дженга

Хто ж знав, що будівництво може бути таким напруженим... Дженга і справді є однією з найбільш напружених і водночас веселих настільних ігор із коли-небудь створених.  Якщо Ви ще раптом не в курсі, що то за гра - Ви з іншими учасниками будуєте вежу на верхівці вже побудованої вежі. Для цього треба використовувати довгі бруски з нижніх ярусів. І з кожним новим поверхом стає все важче і важче! Часом Ви можете навіть забути про суперництво у спробах побудувати якомога вищу вежу, поки вона не розвалиться на маленькі брусочки.

3 - Кодові імена

Чергова неперевершена сімейна гра. Тут Вам будуть необхідні логіка, креатив та інтуїція. 2 команди, в кожній від двох до чотирьох гравців. 25 карт з широким діапазоном зображень лежать на столі обличчям догори. Кожна команда для перемоги мусить вгадати їхній набір із 5 чи 6 кодових імен для перемоги. І тільки один гравець із команди завжди знатиме правильні відповіді, даючи своїм колегам підказки. Ох ці шпигунські ігри!

2 - Країна снів

Ця гра інтригує починаючи з коробки - це хорошая інвестиція за ті гроші, що вона коштує. Гравці постійно закривають очі масками , так ніби вони і справді сплять (ну і для того, щоб заховати карти перед ними). Група постійно дає якісь підказки про карти, феї Вам допомагатимуть, а Бабай старатиметься викинути Вас за межі треку. Заробляйте побільше балів за вгадані картки та запам'ятовуйте вгадане - це Ваш шлях до перемоги.

1 - Dixit

Dixit - це абсолютно сімейна гра. Безтурботна і легка, де важливі логіка, креативність, фантазія й інтуїція. У кожного з 3-6 гравців є по 6 карт із неймовірними і багатогранними малюнками. Один із гравців вибирає картку та каже свою асоціацію до неї - не надто легко, але й на заважку, щоб було цікаво. Коли ж усі інші гравці докидають по одній карті. це все перемішується - тоді починається найбільш захопливе. Усі картки перевертаються, і тепер потрібно вгадати, що саме поклав ведучий раунду. Зрозуміти думки іншої людини, пізнати її внутрішній світ та фантазії - ось що дозволяє ця прекрасна гра.

Помилка в тексті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!

Чат з консультантом