Огляд Від Гри The Pursuit of Happiness

15.01.2024

Супутні товари


 


 У цій статті я розповім про гру «The Pursuit of Happiness». Скажу відразу, що чисто в базову версію я не грав, а відразу замішав обидва доповнення, так що розповідатиму про гру з допами. Беріть чай, печиво, а ми починаємо.


ПРО ЩО ГРА


 «The Pursuit of Happiness» — це гра в жанрі євро для 1–5 осіб (5-й гравець додається в допі), яка є симулятором життя реальної людини. Гра триває до 8 раундів, які діляться на три періоди: підліток, дорослий та літній. Ця гра - це пісочниця, де ви самі вільні творити свою долю.


КОРОТКІ ПРАВИЛА


 Кожен раунд гравцеві є в середньому 6 дій (їх кількість може збільшуватися або зменшуватися), які він витрачає на «проживання» свого життя. Ви ставите свою фішку пісочного годинника на одну з дій і виконуєте його.

 Можна отримати 3 одиниці одного з чотирьох видів ресурсів (знання, креативність, спілкування та гроші).


 Можна починати будь-які проекти чи хобі. Проекти бувають короткострокові (вони виконуються один раз і скидаються), спільні (кілька гравців можуть взяти участь у них, наприклад «створити музичну групу» або «заснувати політичну партію») та довгострокові (ці проекти залишаються у гравця, доки він не опанує цю майстерність , наприклад "почати писати роман" або "навчитися грати на гітарі").

 Можна також купувати різні предмети, заводити вихованців та багато інших цікавостей.

 Як тільки ми переходимо в стадію «дорослий», нам відкриваються такі дії, як «знайти роботу», «почати стосунки» та «працювати понаднормово».


 Робота приноситиме гравцеві гроші кожен раунд, доки він виконує її вимоги.

 Можна розпочати стосунки, а в майбутньому створити сім'ю та завести дитину.


 Працювати понаднормово: гравець отримує додатково дві дії, але також підвищується рівень стресу. Як тільки гравці переходять у стадію "літньої", для них закривається дана можливість.


 Також гравці можуть подорожувати різними місцями та брати участь у громадських проектах, підвищуючи свою популярність. Можете сходити на міський суботник чи взяти участь у квесті. Все це збільшує вашу популярність і приносить ресурси та переможні очки.


 Дві важливі шкали в грі – це настрій та стрес. За гарного настрою гравці отримують знижку на здійснення проектів, а за поганого, навпаки, мають доплачувати.

 Стрес, мабуть, найважливіша шкала. Високий рівень стресу відбирає у гравців дії, а якщо гравець перетне червону лінію, його персонаж вмирає і для нього гра закінчується. "Старі" гравці автоматично накопичують стрес, тому якщо ви хочете прожити довше, рекомендую здоровий спосіб життя (але це необов'язково - ви вільні жити, як вам заманеться).

 У підсумку гра закінчується після 8 раундів або, як тільки помре персонаж останнього гравця.


ПЛЮСИ ГРИ


 Простота правил. Гра є розміщенням робітників, так що з правилами проблем бути не повинно. Грати можна навіть із новачками.

 атмосфера. За належного підходу гравці ніби проживають реальне життя. Можна стати знаменитим блогером, чудовим юристом або просто чудовим сім'янином. Можна просто подорожувати різними куточками світу або вдосконалюватись у різних сферах науки. Гравці можуть робити все, що захочуть (якщо ресурсів, звісно, вистачає).


МІНУСИ


 Необхідність уяви. У цю гру потрібно грати як у симулятор життя. Деякі гравці грають у неї, як у звичайне євро, а з точки зору механік вона надто проста, тому таким гравцям грати в неї досить нудно.

 

ВРАЖЕННЯ


 Загалом і в цілому мені гра сподобалася. Після перегляду роківсплеїв різних блогерів, які повноцінно відігравали своє життя, гра видається неймовірно атмосферною. Або в мене з уявою біда, або я граю в неї, як в чергове євро, але мені особисто так не виходило відігравати свою роль. Якщо ви любите нескладні євро або комп'ютерну гру The Sims, однозначно рекомендую до ознайомлення. 

Середній рейтинг: 0. Кількість відгуків: 0

Ми вдячні за ваші відгуки на наші статті про настільні ігри. Наша мета - надати вам цікаву та корисну інформацію про найновіші тренди, правила гри, рекомендації та багато іншого. Ваші коментарі допомагають нам зрозуміти, що саме вам подобається та які теми ви б хотіли бачити у майбутніх статтях.

Ми завжди прагнемо надати вам високоякісний контент, що зацікавить вас та надихне на нові ігрові випробування. Чи є якісь конкретні аспекти наших статей, які вам особливо сподобались? Ми хотіли б почути ваші думки про те, що ми вже робимо добре, а також отримати конструктивну критику, щоб покращити наші матеріали у майбутньому.

Ваші відгуки є надзвичайно цінними для нас, оскільки ми хочемо зробити наш контент про настільні ігри ще кращим. Ми завжди стежимо за вашими коментарями та працюємо над тим, щоб відповідати вашим вподобанням. Дякуємо за вашу зацікавленість та цією статтею. Будь ласка, поділіться з нами вашими враженнями та пропозиціями, аби ми могли продовжувати зростати та надавати вам якісний контент, який ви заслуговуєте. 

Написати відгук

Увага: HTML не буде оброблено!
   Погано
Добре
Lelekan - Магазин та клуб настільних ігор, оренда настільних ігор © 2020
Копіювання матеріалів сайту на сторонні ресурси допускається тільки зза наявності активного, відкритого (без тегів 'nofollow' і 'noindex') гіперпосилання ('a href') на копійовану статтю чи на сторінку з копійованим текстом.