Огляд гри Pies

28.03.2024

Супутні товари

ОГЛЯД ГРИ PIES


 Мені подобаються старі картини та ілюстрації фруктів, подібних до тих, що можна знайти в підручниках ботаніки кінця 1800-х років. Увага до деталей вражає, градації відтінків і форм, недоліки. Картки для Pies захопила мене, з любов’ю виконана робота в ідентичному стилі. Я виявив, що застряг у картках, переглядаючи їх. Ці картки створюють світ із виразним пасторальним відчуттям, корінець книги вкритий пилом.

 Потім я підійшов до жетонів із вирізаним на них пиріжком, і почав хвилюватися. Вони не відчували себе естетичними. Я вловив себе на думці про стару письменницьку сентенцію: «Капелюха на капелюха не одягни».

 Pies — це нібито гра, яка дає можливості, і її продають як таку, але це категорично невірно. Немає мастей, немає тиску, якого потрібно слідувати, немає козирів. Гра не демонструє жодної з визначальних характеристик жанру. Це гра-аукціон, присвячена збору фруктів і рецептів, щоб перетворити їх на пироги.


 Кожен гравець по одному кладе картку зі своєї руки на середину столу. Потім, від найвищої карти до найменшої, кожен може вибрати будь-яку зі зіграних карт, щоб додати до своєї таблиці. На деяких картках є рецепти, які вимагають поєднання фруктів, тоді як інші надають вам негайний бонус. Бонусом можуть бути три жетони Pi, які можуть змінювати значення карти, якою ви граєте, можливість вкрасти картку в іншого гравця або вищезгаданий пес, який захищає вашу картину від крадіжки.

 Якщо ви успішно зібрали необхідні комбінації фруктів, ви можете перегорнути картку з рецептом і викинути відповідний фрукт. Ця перевернута карта тепер заблокована, це безпечне джерело очок наприкінці гри.


 Від початку до кінця Pies нудні. Є дуже мало рішень. Гра в карти рідко буває цікавою. Якість рішень знаходиться десь між обмеженим і відсутнім. Єдина насолода, яку можна знайти, полягає в тому, що ви граєте в жетон Пі, який змінює значення вашої карти на 3,14, щоб ваша карта була рівно на 0,14 вище, ніж карта іншого гравця. Собача карта виникає нізвідки. Токени Pi здаються безпричинним жартом. Їх комбіноване естетичне відхилення від світу гри, що свідчить про створення, яке не знає, що це таке, ідеально узгоджується з нездатністю гри вибрати значущу лінію.

Середній рейтинг: 0. Кількість відгуків: 0

Ми вдячні за ваші відгуки на наші статті про настільні ігри. Наша мета - надати вам цікаву та корисну інформацію про найновіші тренди, правила гри, рекомендації та багато іншого. Ваші коментарі допомагають нам зрозуміти, що саме вам подобається та які теми ви б хотіли бачити у майбутніх статтях.

Ми завжди прагнемо надати вам високоякісний контент, що зацікавить вас та надихне на нові ігрові випробування. Чи є якісь конкретні аспекти наших статей, які вам особливо сподобались? Ми хотіли б почути ваші думки про те, що ми вже робимо добре, а також отримати конструктивну критику, щоб покращити наші матеріали у майбутньому.

Ваші відгуки є надзвичайно цінними для нас, оскільки ми хочемо зробити наш контент про настільні ігри ще кращим. Ми завжди стежимо за вашими коментарями та працюємо над тим, щоб відповідати вашим вподобанням. Дякуємо за вашу зацікавленість та цією статтею. Будь ласка, поділіться з нами вашими враженнями та пропозиціями, аби ми могли продовжувати зростати та надавати вам якісний контент, який ви заслуговуєте. 

Написати відгук

Увага: HTML не буде оброблено!
   Погано
Добре
Lelekan - Магазин та клуб настільних ігор, оренда настільних ігор © 2020
Копіювання матеріалів сайту на сторонні ресурси допускається тільки зза наявності активного, відкритого (без тегів 'nofollow' і 'noindex') гіперпосилання ('a href') на копійовану статтю чи на сторінку з копійованим текстом.