Чим зайнятись на карантині?

22.04.2020

Супутні товари

На жаль чи на щастя, сьогодні, 22 квітня, уряд продовжив карантин ще як мінімум на 2 тижні - до 11 травня. Всі вже хочуть на "свободу", але заради спільного блага варто все ж дослухатися до уряду та врятувати декілька життів. Ми ж, як магазин настільних ігор, можемо всіма можливими для нас способами допомогти Вам вирішити чим же зайнятися на карантині.

Почнемо з того, що Ви можете рятувати світ. Завжди цього хотіли, бути героєм, правда? А тут якраз випала така можливість - знищити віруси, які хочуть забрати життя мільйонів людей у настільній грі Пандемія (Pandemic). Актуально, правда ж? Звісно, самим Вам буде тяжко рятувати весь світ, але разом із трьома іншими героями це цілком можливо, все у Ваших руках!

Такс, світ врятували, що ж робити далі? Напевне, варто зайнятися відродженням втрачених видів тварин, якщо такі погані випадки все ж трапилися. У настільній грі  Еволюція Природний Відбір (Evolution: Natural selection) Ви саме тим і займатиметеся, що вирощуватимете декілька видів тваринок, допомагаючи їм вижити в цьому жорстокому світі. Їм же треба їжа, якісь захисні характеристики від хижаків (якщо ж це хижак, треба вміння для полювання). Від Вашого вибору залежатиме декілька маленьких життів... Про кого ж зараз турбуватися, як не про братів наших менших?

Знаємо-знаємо, Вам набридло сидіти вдома - можна ж і поподорожувати трішки Європою, наприклад. Легальних можливостей зараз для цього небагато, от хіба настільна гра Квиток на потяг: Європа (Ticket to Ride: Europe) дозволить за лічені хвилини прокласти маршрут від Києва до Мадрида, по дорозі ще можна відвідати декілька визначних міст. І, повірте, часом такі маршрути прокласти простіше, ніж маршрут диван-кухня-диван.

Чому би під час карантину не навчитися чогось абсолютно нового. Наприклад, класти плитку... Так, Вам не здалося, пропонуємо Вам навчитися класти плитку в чудовій сімейній грі Азул, Синь (Azul). Чому це варто спробувати? По-перше, це дуже гарно. По-друге, це справжній релакс, відпочинок, повне занурення у свій внутрішній світ. І, по-третє, а чому ні? Карантин закінчиться, похвалитися чимось же треба! Ось, плитку навчилися класти, корисна навичка.

Врешті-решт, поки на карантині, можна спробувати дізнатися більше про тих людей, із якими Ви живете - сім'я, друзі, просто випадкові люди, яких Ви вперше бачите. Хто би це не був, їхній внутрішній світ дуже загадковий, спробуйте його краще зрозуміти за допомогою гри Діксіт (Dixit). Тут дуже цінним є те, як Ви вмієте розуміти думки, почуття, емоції інших людей. Якщо ж Ви цього не вмієте - саме час навчитися.

Що ми цим усім хотіли сказати - завжди можна придумати, чим би зайнятися. У нас ще, напевне, назбирається не один десяток варіантів різноманітних занять для Вас, було би бажання це все дослідити. Настільні ігри дають Вам можливість зануритися в нові світи, спробувати щось абсолютно нове - не варто нехтувати такою можливістю, особливо зараз.