Настільна гра Smart Games Кря Дедукція (Deduction) Дорожня Магнітна Гра ( SGT 270 UKR )

05.11.2020

Супутні товари

    Ви напевно бачили, як мама-качка веде своїх дрібненькі каченят на прогулянку. Це розчулююча картина здатна заворожити кожного. Маленькі качечки, одна за одною, перекачуючись з лапки на лапку, поспішають за мамою, намагаючись не розірвати ланцюжок, щоб не загубитися. Саме на цьому принципі побудована магнітна дорожня головоломка Кря Дедукція від компанії Smart Games. Рекомендуємо її дітям від 6-ти до 99 років.

    Збери качок у кольоровий ланцюжок за допомогою “Кря-дедукції”!

Ось три родини качок: кожна матуся пильнує за своїми каченятами. Жовта родина налічує 5 качок, червона - 4, зелена - 3.

Перед грою

Відкрийте головоломку, як книгу і виберіть одне з 48 завдань. Всі вони поділені на 4 рівні: Стартовий, Юніор, Експерт та Майстер. Повірте, що над останнім рівнем завдань помучаться навіть дорослі головоломи. Розставте фігурки качечок на поле точно також, як показано на малюнку: за кольорами і номерами. Тепер можна починати гру. Розташуйте три родини, зберігаючи послідовність, щоб каченята пливли за своїми матусями. Розташування качок одного кольору за діагональним напрямком не дозволяється. Кольорові та цифрові підказки мають спрямувати вашу думку та активізувати дедукцію, щоб знайшлося правильне місце для кожної качки!

Магнітна дорожня гра "Кря-дедукція" - відмінний компаньйон у дорозі!

Гра містить:

- правила гри;

- ігрове поле;

- 12 магнітних качок (5 жовтих, 4 червоних, 3 зелених);

- 48 завдань та відповідей.

Правила гри:    

   Перед тобою три качині родини: матусі та декілька каченят. Жовта родинаскладається з 5 качок, червона -з 4-х, зелена -з 3-х. Спочатку розкладивсіх качок у верхній та нижній частинах ігрового поля.

1. Вибери завдання.

2. Розташуй всіхкачок на сітці поля відповідно до наступних умов:А. Кожне завдання дає конкретні поради про місцезнаходження деяких качок:. Кольоровий квадрат вказує на те, що ти повинен помістити там качку цьогоконкретного кольору. Вона може мати будь-який номер.. Квадрат з цифрою вказує на те, що ти повинен помістити туди качку з цимконкретним номером. Вона може бути будь-якого кольору.. Кольоровий квадрат с цифрою вказує на те, що качка цього кольору з такимномером повинна бути розміщена там.В. Качки однаковогокольору (родина) мають утворювати ланцюг, будучирозміщеними поруч одна за одною (горизонтально або вертикально). No 1 маєбути поруч із No 2 того ж кольору, No 2 повинен бути між із номерами 1 і 3 тогож кольору, і так далі. Ланцюг не обов'язково може бути прямим, але послідовність має зберігатися в будь-якій формі ланцюжка (у розділі правильних відповідей наводятьсяланцюжки самих різних форм).

3. Існує 1 правильне рішення, яке можна знайти в кінці буклету.


Мета гри: розставити інших качечок так, щоб одного кольору послідовно примикали один до одного за номерами горизонтально або вертикально. Наприклад, спочатку червона качка-мама під номером 1, за нею червоний каченя під номером 2, потім каченята з номерами 3 і 4.

 Для кого гра
   Магнітна головоломка Кря Дедукція - це красива і оригінальна логічна гра з великою кількістю завдань. Розставляти різнокольорових качок на полі не просто цікаво, а й корисно. Гравці розвивають логічне та аналітичне мислення. Рекомендуємо брати головоломку з собою в дорогу: крім захоплюючого процесу, гра має ще й компактні розміри.

Чат з консультантом