• Настільна гра Kilogames Терраформування Марса: Експедиція Арес (Terraforming Mars: Ares Expedition) (укр) ( KG-2401 )Настільна гра Kilogames Терраформування Марса: Експедиція Арес (Terraforming Mars: Ares Expedition) (укр) ( KG-2401 )Настільна гра Kilogames Терраформування Марса: Експедиція Арес (Terraforming Mars: Ares Expedition) (укр) ( KG-2401 )Настільна гра Kilogames Терраформування Марса: Експедиція Арес (Terraforming Mars: Ares Expedition) (укр) ( KG-2401 )Настільна гра Kilogames Терраформування Марса: Експедиція Арес (Terraforming Mars: Ares Expedition) (укр) ( KG-2401 )Настільна гра Kilogames Терраформування Марса: Експедиція Арес (Terraforming Mars: Ares Expedition) (укр) ( KG-2401 )
  • 1 700 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
  • Виробник: Kilogames
  • Модель: KG-2401
1 - 4
60+
14+
українська
Характеристики
Настільна гра
ТипДля всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для одного (Соло режим), Економічні, Карткові, Кооперативні, Логічні, На подарунок, Оренда м.Львів, Пригоди, Стратегії, Українською мовою, Фантастика
Доповнення та розширенняТераформування Марса: Експедиція Арес - Промо Карти (Terraforming Mars: Ares Expedition Promo Cards) (укр)
ВидавецьKilogames (Україна)
Час гри (хв.)60+
К-сть гравців1 - 4
Вік (років)14+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки25 x 9 x 20 см
КомплектаціяІгрове поле
4 планшета гравців
208 карт проектів
12 карт корпорацій
20 карт фаз
9 тайлів океану
24 тайла лісу
5 тайлів фаз
148 кубиків ресурсів
52 кубика гравців
2 прозорих кубика
Правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ТЕРАФОРМУВАННЯ МАРСА: ЕКСПЕДИЦІЯ АРЕС


 Як терраформувати Марс без довгих годин роздумів, обростання десятками технологій, складних комбінацій та складних підрахунків переможних балів? Спробуйте це зробити в рамках Експедиції на Арес! "Тераформування Марса. Експедиція Арес" - самостійна гра серії Підкорення Марса, яка дозволить колонізувати марс набагато швидше, фокусуючись на будівництві карткового двигуна та активації фаз раунду. Тепер на ігровому полі Марса не потрібно будувати міста – гра обмежується океанами та зеленими насадженнями, а основний упор зроблений саме на карти та фази, в які вони активуються.


ЯК ГРАТИ?


 Як будинок починається зі цвяха, Експедиція на Арес починається з корпорації - кожен гравець вибирає собі з двох одну карту корпорації, яка визначить його стартовий набір ресурсів та особливі здібності та ефекти на всю гру. Також гравці отримують власний планшет для відстеження ресурсів та стартовий набір карт проектів.

 У свій хід кожен гравець вибирає одну фазу раунду у відкриту, після чого всі вибрані карти розкриваються, а фази активуються. Гравці що неспроможні вибирати поспіль дві однакові фази. Виконувати дії активованих фаз будуть усі гравці, але той, хто активував її, отримає невеликий бонус. Всього у грі 5 фаз:


  •   Фаза Розробки – кожен гравець може зіграти з руки одну зелену картку, заплативши її вартість. (Бонус: Якщо ви активували цю фазу, зменшіть вартість карти, що розігрується в цій фазі, на 3 MC)
  •   Фаза Будівництва – кожен гравець може зіграти з руки одну червону чи синю карту, заплативши її вартість. (Бонус: Якщо ви активували цю фазу, ви можете: взяти картку до або після розіграшу карти, або розіграти додаткову синю або червону карту в цьому раунді)
  •   Фаза Дій – кожен гравець може по одному разу активувати "дії" на своїх картах. Також кожен гравець може використовувати будь-які стандартні дії будь-яку кількість разів. (Бонус: Якщо ви активували цю фазу, ви можете активувати "дію" на одній зі своїх карт один додатковий раз)
  •   Фаза Виробництва - кожен гравець отримує ресурси, зазначені у графі "виробництво" своїх зелених карт проектів, а також карти корпорації та відзначає їх на своєму планшеті. (Бонус: Якщо ви активували цю фазу, отримаєте 4 MC)
  •   Фаза дослідження - кожен гравець бере дві карти, потім залишає на руці одну з них, а другу скидає. (Бонус: Якщо ви активували цю фазу, ви берете три додаткові карти і залишаєте на руках одну додаткову. Тобто ви візьмете п'ять карт і залишите на руці дві з них)


 Розігруючи карти проектів, гравці отримують дедалі більше ресурсів, будуючи нові комбінації.


ЧЕРЕЗ ТЕРНІ ДО МАРСУ


 Гра йде до тих пір, поки Марс не стане достатньо придатним до життя – гравці повинні підняти рівень кисню, температуру та кількість океанів на червоній планеті до необхідного рівня. Як тільки гравці доводять умови життя на планеті до необхідного рівня, колоніст, який набрав найбільшу кількість переможних очок, стає переможцем.

 Для любителів кооперативної гри пропонуємо випробувати свої сили у спільній грі на двох. Віддаючи данину фільму "Марсіанин", у гру також вбудували режим соло-ігри. Спробуйте зробити Марс придатним для життя на самоті.


ДЛЯ КОГО ГРА


 "Тераформування Марса. Експедиція Арес" стане відмінною швидшою і менш завантаженою альтернативою класичному Тераформуванню Марса, а також зацікавить гравців, яким до вподоби механіка "активує один, використовують усі".Комплектація Терраформування Марса: Експедиція Арес (Terraforming Mars: Ares Expedition) (укр) (Що в коробці?):
Ігрове поле
4 планшета гравців
208 карт проектів
12 карт корпорацій
20 карт фаз
9 тайлів океану
24 тайла лісу
5 тайлів фаз
148 кубиків ресурсів
52 кубика гравців
2 прозорих кубика
Правила гри

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Терраформування Марса: Експедиція Арес (Terraforming Mars: Ares Expedition) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Терраформування Марса: Експедиція Арес (Terraforming Mars: Ares Expedition) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Покорение Марса, Експедиція АресВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: З карточками