• Настільна гра Geekach Games Riftforce: Поза межами (Riftforce: Beyond) (доповнення) (укр) ( GKCH070BY )Настільна гра Geekach Games Riftforce: Поза межами (Riftforce: Beyond) (доповнення) (укр) ( GKCH070BY )
  • 675 грн.

  • Готовий до відправлення

1 - 4
20 - 30
10+
українська
Характеристики
Настільна гра
ТипВійськові, Для двох, Для експертів, Для новачків, Для одного (Соло режим), Доповнення та Розширення, Карткові, Логічні, На подарунок, Пригоди, Стратегії, Українською мовою, Фентезі
Основна граRiftforce: Сила розлому (Riftforce) (укр)
ВидавецьGeekach Games (Україна)
Час гри (хв.)20 - 30
К-сть гравців1 - 4
Вік (років)10+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон
Розмір коробки21 x 5 x 11 см
Комплектація112 карт,
20 жетонів,
правила


Опис
Увага! Настільна гра Riftforce: Поза межами (Riftforce: Beyond) (доповнення) (укр) не є самостійною грою.
Для повноцінної гри Вам потрібна настільна гра Riftforce: Сила розлому (Riftforce) (укр).

ОПИС ДОПОВНЕННЯ RIFTFORCE: ПОЗА МЕЖАМИ


 "Riftforce: Beyond" - чудовий додаток для гри "Riftforce. Сила Розлому». Містить карти 8 нових гільдій, карти сірих територій, черговості ходів для командної гри, карти випробувань для соло гри, карти планів захоплення та планів атаки.


НОВИЙ СВІТ ЗА МЕЖАМИ РОЗЛОМУ


 Відкрийте новий світ поза розломом! На вас чекає подорож у невідоме. Подолайте нові випробування разом із союзниками чи власними силами. Доповнення «Riftforce. За межами» дозволяє грати в командному режимі або соло, а 8 абсолютно нових гільдій підвищать варіативність та збільшать кількість переможних стратегій.


КОМАНДНА ГРА


 Гравці можуть грати командами – два проти двох. Або один гравець проти двох. На початку партії гравці викладають між собою ряд територій – 3 сірі карти та 3 будь-які зелені карти з базової гри. Потім вони вибирають заклиначів гільдій. У кожного гравця своя власна колода елементів вибраних гільдій.

 Порядок ходів визначає мапа черговості ходів. На треку сили кожна команда використовує маркер. Коли активний гравець захоплює території та бере карти, він набуває чинності лише за захоплені території у своїй зоні (зеленій або сірій). Якщо гравець грає один проти двох, він отримує силу за захоплені території в обох зонах.


СОЛО-ГРА


 На початку партії гравець обирає 4 заклиначі гільдій з 6, взятих навмання. Після цього гравець обирає 4 заклиначі для свого віртуального супротивника – тренера. Гравець окремо перетасовує свою колоду та колоду тренера. Потім він вибирає по 1 випробуванню для значень «5», «6» і «7» (що більше зірок під значенням, то вище рівень тренера; випробування з символом «&» – найскладніші). З карт планів атаки та захоплення гравець формує спеціальну колоду.

 Як завжди, гравець виконує 1 дію. Потім розігрує верхній план зі стопки. На кожній карті відзначено 1 територію. Напроти цієї території потрібно викласти карту елементаля з колоди тренера.


  •   Розігруючи карту плану захоплення, тренер захоплює територію та отримує силу за стандартними правилами. 
  •   На кожній карті плану атаки вказано послідовність значень. Для кожного значення зліва направо потрібно активувати елемент тренера з таким же значенням (якщо це можливо). Кожного елемента можна активувати лише один раз за один план. Активуючи елементаль, застосовують здатність, вказану на відповідній карті випробування.


 Щоб перемогти у соло-грі, потрібно отримати 12 сил розлому раніше за тренера.


Комплектація Riftforce: Поза межами (Riftforce: Beyond) (доповнення) (укр) (Що в коробці?):
112 карт,
20 жетонів,
правила


Ви можете купити настільну гру Riftforce: Поза межами (Riftforce: Beyond) (доповнення) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Riftforce: Поза межами (Riftforce: Beyond) (доповнення) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Ріфтфорс, Сила стихій, Сила розлому, Поза межамиВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: З карточками