• Настільна гра Geekach Games Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) ( GKCH014TK )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) ( GKCH014TK )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) ( GKCH014TK )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) ( GKCH014TK )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) ( GKCH014TK )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) ( GKCH014TK )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) ( GKCH014TK )Настільна гра Geekach Games Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) ( GKCH014TK )
 • 1 600 грн.

 • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
2 - 4
45 - 60
8+
мовонезалежна (правила українською)
Характеристики
Настільна гра
ТипДля всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для новачків, Логічні, На кава-брейк, На подарунок, Оренда м.Львів, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою
Доповнення та розширенняТакеноко: Чібіс (Takenoko Chibis) (укр)
ВидавецьGeekach Games (Україна)
Час гри (хв.)45 - 60
К-сть гравців2 - 4
Вік (років)8+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Дерево, Пластик
Розмір коробки28 x 8 x 28 см
Комплектація 28 ділянок
36 сегментів зеленого бамбука
30 сегментів жовтого бамбука
24 сегмента рожевого бамбука
20 зрошувальних каналів
9 поліпшень
46 карт завдань
4 персональних поля
8 чіпів дій
1 погодний кубик
Фігурка панди
Фігурка садівника
Правила гриОпис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ТАКЕНОКО


 Такеноко (Takenoko) – сімейна настільна гра, яка має досить високий рейтинг і дуже багато шанувальників у всьому світі. У Такеноко гравці розвиватимуть садівництво та вирощуватимуть бамбук. Для цього у грі є персонаж – Садівник. Проте є ще один головний герой – Панда. Милий, і в міру вгодоване ведмежа, переміщаючись садом, пожиратиме молоді пагони смачного бамбука. Ні, це не протистояння між садівником та пандою, все набагато цікавіше.

 

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ ТАКЕНОКО! І ЦЕ, КОРОБКУ ТЕЖ ВІДКРИЙ...


 У зручному органайзері розміщено багато компонентів гри. Елементи бамбука трьох кольорів, зрошувальні канали, погодний кубик та різноманітні фішки виготовлені з дерева. Ще ви знайдете тайли, з яких складатимуться сади, особисті планшети гравців та картки завдань. Безперечно, головною окрасою гри є фігурки Садівника та Панди – вони чудові.


ПІДГОТОВКА ДО ГРИ


 Роздайте кожному гравцю по особистому планшету і дві фішки, якими гравець позначатиме свої дії в грі. По центру ігрового поля розмістіть перший тайл – ставок (озеро), основне джерело води у майбутніх садах. З нього і стартують обидва головні герої гри – Садівник та Панда. Інші тайли місцевості перетасуйте і покладіть перевернутою чаркою неподалік. Ще десь розмістіть зрошувальні канали, розсортуйте за кольорами і перетасуйте колоди карт завдань, а також видайте кожному гравцю по одній карті кожного кольору. Першому гравцю вручіть кубик, який визначає погоду та почнемо гру.


ВИЗНАЧЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ


 Хід гравця починається з кидка кліматичного кубика. Залежно від значення, що випало, він отримує додаткові умови до свого ходу. Все дуже зручно і зрозуміло позначено на особистих планшетах гравців, проте:


 •   Сонечко. Над садами Такеноко світить сонце, отже, гравець отримує додаткову дію. Спочатку, у свій хід гравець може виконати лише дві дії (про це трохи нижче), а за сонячної погоди – три.
 •   Дощ допомагає рости бамбуку, тому гравець може додати один елемент цієї рослини на один із садових тайлів.
 •   У вітряну погоду гравець має право виконати дві однакові дії. Будь-якої іншої погоди – це заборонено.
 •   Під час грози садом переміщається Панда. Гравець може встановити фігурку панди на будь-який садовий тайл. Панда з'їдає один сегмент бамбука на цьому тайлі.
 •   Якщо небо над садами Такеноко затягли хмари, гравець може використати жетон покращення місцевості. Наприклад, розмістити на одному з тайлів жетон, який забороняє панді поїдати бамбук. З цього часу панда не має права навіть зупинятися в цьому місці.
 •   Знак питання на кубику означає, що гравець може вибрати будь-яку з перерахованих вище умов.

 Після визначення погоди гравець переходить до фази дій.


ДІЇ


 У свій хід гравець може вибрати два з п'яти доступних варіантів дій. Не можна вчинити дві однакові дії за один хід, якщо, звичайно, у вас не вітряна погода (див. вище). Гравець поміщає свої фішки дій на відповідні малюнки на особистому планшеті:

 •   Розширення території. Якщо гравець вибирає саме цю дію, він бере з колоди три садові тайли, один з них розміщує на полі, обов'язково примикаючи його до інших.
 •   Прокласти зрошувальний канал. Тільки на зрошуваних тайлах можуть рости пагони бамбука. Тому не забувайте провести воду від сусіднього зрошуваного тайлу.
 •   Перемістити панду. Гравець бере фігурку панди і переміщає її у будь-якому напрямку по прямій лінії, на будь-яку кількість тайлів. Там, де панда зупиниться, вона з'їдає один сегмент бамбука. З'їдений елемент трави гравець розміщує на своєму особистому планшеті.
 •   Перемістити садівника. Садівник переміщається гравцем рівно за тими самими правилами, що й Панда. Тільки на відміну від ведмежа, де зупиниться садівник, до бамбука додається новий сегмент. Причому додається по одному сегменту бамбука і на всіх сусідніх тайлах, якщо вони мають такий самий колір.
 •   Добрати завдання. Візьміть у руку карту завдання, виконавши яке гравець отримає додаткові очки. Докладніше про завдання у наступному абзаці.

ЗАВДАННЯ


 Всі завдання в грі Такеноко поділені на три типи:

 •   Завдання Садівника. На цих картах зображено, якої величини та якого кольору, на будь-якому з тайлів саду, має рости бамбук.
 •   Завдання Панди. У цих завданнях позначено скільки і якого кольору сегментів бамбука має з'їсти панда для виконання завдання.
 •   Завдання території. Щоб виконати цей тип завдань, гравці повинні прагнути скласти на ігровому полі територію заданої форми та кольору.

 Виконавши те чи інше завдання, гравець демонструє цю карту гравцям та викладає її перед собою. Наприкінці гри, до його результату будуть додані очки, вказані на карті завдання. Як тільки один із гравців виконує 8 завдань, настає останній раунд та кінець гри. Підраховуємо очки, а найкращий гравець отримує особисту подяку від Японського Імператора.

 

ЩЕ БІЛЬШЕ ПАНД


 Якщо Такеноко також стала вашою улюбленою грою, зверніть увагу на доповнення до неї Takenoko Chibis (Такеноко Малиші). На додаток з'являється новий персонаж – Міс Панда, яка принесе нашій Панді цілих дев'ять малюків панд. Ну це вже зовсім інша історія.Комплектація Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) (Що в коробці?):
28 ділянок
36 сегментів зеленого бамбука
30 сегментів жовтого бамбука
24 сегмента рожевого бамбука
20 зрошувальних каналів
9 поліпшень
46 карт завдань
4 персональних поля
8 чіпів дій
1 погодний кубик
Фігурка панди
Фігурка садівника
Правила гриВи можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Такеноко: Ювілейне видання (Takenoko Anniversary edition) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

ТакенокоВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Дерев'яні,Популярні