• Настільна гра Ігромаг Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) ( 060322-1 )Настільна гра Ігромаг Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) ( 060322-1 )Настільна гра Ігромаг Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) ( 060322-1 )Настільна гра Ігромаг Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) ( 060322-1 )Настільна гра Ігромаг Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) ( 060322-1 )Настільна гра Ігромаг Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) ( 060322-1 )Настільна гра Ігромаг Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) ( 060322-1 )Настільна гра Ігромаг Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) ( 060322-1 )
  • 980 грн.

  • Готовий до відправлення

1 - 4
10
14+
мовонезалежна (правила українською)

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипВ дорогу, Для двох, Для експертів, Для новачків, Для одного (Соло режим), Кооперативні, Логічні, На кава-брейк, На подарунок, Оренда м.Львів, Українською мовою, Фантастика
ВидавецьІгромаг (Україна)
Час гри (хв.)10
К-сть гравців1 - 4
Вік (років)14+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки24 x 5 x 16 см
Комплектація25 кубиків;
52 карти бомб;
10 карт запобіжників;
7 карт ролей;
20 карт іскри;
1 мішечок;
правила гри.


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ FUSE: ЗВОРОТНИЙ ВІДЛІК


 Дія гри відбувається в далекому, а можливо, і в цілком близькому майбутньому. Ваш космічний корабель атакували таємничі загарбники. Вони заклали на борт величезну кількість бомб, які вам потрібно якнайшвидше знешкодити. Перед очима миготять цифри детонаторів і різнокольорові дроти — команда знешкодження бомб розпочинає роботу!

 

ОСТАННІЙ ВІДЛІК


 У кооперативній грі «Fuse», назва якої перекладається як «детонатор», бомбами виступають карти. Щоб знешкодити таку бомбу, на неї потрібно викласти кубики певного кольору і номіналу. Кожен гравець отримує по 2 карти бомб. Інші карти формують колоду, з якої горілиць у ряд викладають 5 карток. В колоду замішують 6 карт детонаторів. Кубики різних кольорів поміщають до мішечка.

 Вибравши рівень складності і кількість бомб, які потрібно знешкодити, гравці запускають програму-таймер для iOS чи Android. На все у нас є 10 хвилин. Дії виконуються у реальному часі. Один з учасників тягне з мішка кількість кубиків, яка дорівнює кількості гравців. Члени команди діють одночасно. Кожен бере по одному кубику і викладає його на відповідну ділянку однієї зі своїх карт.

 У кутку картки зазначено кількість очок, які вона може принести в кінці гри. Що більше число, то складнішим є завдання. Прості бомби потребують кубиків певного кольору чи номіналу. Серед них зустрічаються і такі, де під час відніманні або складанні має вийти певне число.


БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ


 Але є й більш складні бомби — стовпчики і пірамідки. У першому випадку гравці мусять складати кубики в стовпчики, дотримуючись певного порядку. Як бачите, наша задача дещо ускладнилася.

 У другому випадку кубики викладають один на одного у формі пірамідки. При цьому вам потрібно стежити за тим, щоб кубики не впали. Один невірний рух, і може статися вибух — усі кубики з карти повертають до мішку. Якщо під час розміщення кубиків було допущено помилку, всі кубики з карти також відправляють у мішок.

 Гравцям потрібно не лише стежити за часом, але й за роботою інших членів команди, щоб вміло розподіляти кубики. Ті кубики, які ви не змогли взяти, можна перекинути. За це кожен член команди прибирає зі своєї карти кубик, колір якого або цифра відповідає результату кидка, і кладе його в мішок.


КІНЕЦЬ ГРИ І НОВІ ЧЕЛЕНДЖІ


 Знешкодивши бомбу, гравець забирає кубики в мішок і відкладає карту в бік долілиць. Далі треба взяти одну з відкритих карток і поповнити ряд картою з колоди. Якщо один з учасників витягнув карту детонатора, то всі мусять повернути в мішок по одному кубику з певним кольором або числом. Після розміщення карт і активації детонаторів мішок передають наступному учасникові.

 Якщо гравці впоралися із завданням до закінчення часу, можна підраховувати очки. Переможні очки нараховують за кількість знешкоджених бомб, цифри на картах, час, що залишився, а також за активовані карти детонаторів. У просунутому варіанті гри можна за бажанням тягнути карти детонаторів з окремої колоди і обирати складність завдання. Вимоги до розміщення кубиків стають більш витонченими.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Настільна гра «Fuse» зацікавить поціновувачів кооперативу.


Комплектація Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) (Що в коробці?):
25 кубиків;
52 карти бомб;
10 карт запобіжників;
7 карт ролей;
20 карт іскри;
1 мішечок;
правила гри.

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Fuse: Зворотній Відлік (Fuse) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

ФюзВідгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре