• Настільна гра Ігромаг Цитаделі (Citadels 2022) (укр) ( WR02 / UPC-A )Настільна гра Ігромаг Цитаделі (Citadels 2022) (укр) ( WR02 / UPC-A )Настільна гра Ігромаг Цитаделі (Citadels 2022) (укр) ( WR02 / UPC-A )Настільна гра Ігромаг Цитаделі (Citadels 2022) (укр) ( WR02 / UPC-A )Настільна гра Ігромаг Цитаделі (Citadels 2022) (укр) ( WR02 / UPC-A )Настільна гра Ігромаг Цитаделі (Citadels 2022) (укр) ( WR02 / UPC-A )Настільна гра Ігромаг Цитаделі (Citadels 2022) (укр) ( WR02 / UPC-A )
 • 1 155 грн.

 • Готовий до відправлення

2 - 8
30 - 90
10+
українська

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипІсторичні, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для компанії, Для новачків, Економічні, Карткові, На подарунок, Оренда м.Львів, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою
ВидавецьІгромаг (Україна)
Час гри (хв.)30 - 90
К-сть гравців2 - 8
Вік (років)10+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки23 x 5 x 15 см
Комплектація27 карт персонажів
84 карти кварталів
6 пам'яток
30 пластикових монет
32 жетони
пластикова корона
правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ЦИТАДЕЛІ 2022


 Король побажав прикрасити своє Королівство новими, досі небаченими містами, і скликав звідусіль найкращих архітекторів. За багато років вони встигли накопичити солідний досвід і капітал, зміцнили репутацію, і, звісно, кожен з них вважає, що лише його творіння гідно погляду видатного монарха. Однак, щоб втілити сміливий задум у життя, одного таланту і дзвінких монет, на жаль, недостатньо – доведеться заручитися підтримкою впливових осіб. Крім того, король по натурі запальний і не любить чекати. Тому перший, хто продемонструє Володарю своє місто, має додаткові шанси здобути королівську прихильність. Так кого ж августійша особа нагородить титулом Головного Архітектора Королівства? Архітектори приступають до будівництва, а на шляху до перемоги їх чекають нові квартали і союзники, жорстоке суперництво, а також супутниці будь-якого сміливого почину – витончені інтриги.

 Зустрічайте перевидання карткової психологічної гри 2000-го року «Цитаделі», де гравці будують місто. Настолка розточує дихання фентезійного Середньовіччя і передбачає неабияку частку блефу.


ЩО НОВЕНЬКОГО В ГРІ?


 Легендарне дитя Windrider Games отримало нове оформлення та перекладено на українську мову компанією «Ігромаг». Якщо оригінальна гра була витримана в дусі середньовічного готичного коміксу з живим малюванням, хоча палітра фарб не була обмеженою, то перевидання з його м'якими, насиченими кольорами і ігровим стилем персонажів більше наближається до RPGэшного фентезі.

 Перевидання включає в себе героїв з оригінальних «Цитаделей», доповнення «Темне місто» і 10 нових дійових осіб. В результаті Королівство стало більш людяним: замість 8 карт персонажів з оригінальної гри ми маємо 27 карт по 3 на кожен ранг.


КОРОЛЕВА ШАНТАЖУ


 Також у персонажів з'явилися жетони, що дозволяють використовувати їх здібності. Наприклад, Шантажист, починаючи хід, може вручити двом гравцям жетони загроз обличчям вниз.

 На одному з них зображена звичайна хустка, на іншому – хустка з трояндою. Як відомо, шипи троянди здатні поранити не гірше мечів і копій; саме цей жетон приховує справжню загрозу.  Гравці можуть відкупитися від уявної загрози, віддавши половину свого капіталу... Також в грі ви знайдете 30 кварталів, 12 з яких – нові.


ШІСТЬ СЦЕНАРІЇВ ДЛЯ ВАШОЇ ІНТРИГИ


 Щоб зробити гру більш захоплюючою і атмосферною, можна використовувати 6 готових комбінацій персонажів і кварталів:


 •   «Амбіції аристократів»
 •   «Кулуарні інтриги»
 •   «Таємна слава»
 •   «Підступність Вельмож»
 •   «Складні переговори»
 •   «Без совісті»


ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ГРИ


 На стіл викладаються 8 жетонів персонажів в порядку зростання номерів.  Карти базових і особливих кварталів змішуються, всі гравці беруть 4 картки в руку.  Решта карт утворюють колоду кварталів, яка викладається в центр столу обличчям вниз. Поруч розташовуються жетони монет. Кожен учасник бере по 2 монети. Найстарший гравець отримує корону і колоду з 8 карт персонажів.


ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


 У цілому «Цитаделі» граються так само, як класичне видання. Незначні зміни торкнулися варіантів для 3 осіб. Мета гри: побудувати місто і набрати якомога більше очок. На початку раунду гравці вибирають героїв. Коронований гравець перемішує колоду персонажів, викладає в центр столу кілька (залежить від кількості гравців) карт горілиць і одну обличчям вниз. Ці карти скидаються і не беруть участі в раунді. Якщо серед відкритих карт є Король, Патрицій або Імператор, то в знак поваги до монарших осіб скинута карта повертається в колоду, а замість неї в центр столу горілиць кладеться інша.

 Коронований гравець вивчає колоду персонажів, таємно вибирає роль і передає колоду наступного гравця за годинниковою стрілкою. Цей гравець виконує ті ж дії. Вибір в останнього гравця невеликий – всього дві карти. Одну забирає собі, а іншу викладає на стіл обличчям вгору. При грі всімох останній учасник отримує тільки одну карту. Тому він добирає закриту карту, скинуту на початку раунду, і робить вибір. Герої обрані, і коронований гравець, по черзі закликає до двору всіх персонажів в порядку зростання їх рангів від 1 до 8.

 Якщо ні у кого не виявилося відповідної карти, коронований гравець викликає наступного. Якщо був названий Король, то гравець з цією картою отримує корону, і далі називає персонажів.  Учасник з картою названого персонажа викладає її перед собою. У свій хід він повинен виконати одну з двох дій:


 •   взяти 2 монети
 •   взяти 2 карти кварталів, залишити одну собі, а другу покласти вниз колоди.

 

 Після цього гравець може:


 •   звести квартал. Для цього потрібно викласти карту з руки перед собою горілиць і оплатити її.  Вартість кварталу вказана у верхньому лівому кутку. У місті є кілька типів кварталів визначеного кольору. Будівництво міста справа відповідальна і дуже складна, тому за один хід забороняється будувати більше одного кварталу. Крім того, щоб оновлене місто не виглядало дуже одноманітно, в ньому не повинно бути двох однакових кварталів.
 •   використовувати здатність свого персонажа. Деякі персонажі отримують золото за квартали певного типу. Ранг таких персонажів розташований на колі, колір якого збігається з кольором кварталів, за які можна отримати бонус.


 Коли всі гравці виконали необхідні і бажані дії, раунд закінчується. Гравець з картою Короля буде першим вибирати роль на початку наступного раунду, поки хтось інший не відніме у нього корону.


ВАША ВЕЛИЧНІСТЬ, НЕ БАЖАЄТЕ ПОДИВИТИСЯ?..


 Коли в одному з міст буде побудовано 7 кварталів, він вважається завершеним. Що ж, пора шукати швидкого гінця, який доставить Королю запрошення на оглядини. З хвилини на хвилину Його Високість буде тут, а поки що поточний раунд дограється і починається підрахунок очок:


 •   Кількість переможних очок дорівнює загальній вартості кварталів у вашому місті.
 •   Якщо в місті є хоча б по одному кварталу кожного типу, ви отримуєте 3 додаткові очки.
 •   Гравець, яким першим закінчив будівництво міста, отримує 4 додаткові очки.
 •   Інші гравці, які завершили свої міста, отримують 2 додаткові очки.
 •   Враховуються ефекти особливих кварталів.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Рекомендовано шанувальникам канонічних «Цитаделей». Ігровий процес стане для них більш яскравим і різноманітним.


  Комплектація Цитаделі (Citadels 2022) (укр) (Що в коробці?):
  27 карт персонажів
  84 карти кварталів
  6 пам'яток
  30 пластикових монет
  32 жетони
  пластикова корона
  правила гри

  Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

  Ви можете купити настільну гру Цитаделі (Citadels 2022) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
  Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
  Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
  Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
  Купити Цитаделі (Citadels 2022) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
  Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

  Інші назви за якими шукають:

  Цитадели  Відгуки (3)

  Написати відгук або запитання

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре

  Теги: З карточками,Популярні