• Настільна гра Games7Days За Бортом: Повне Видання (Lifeboat) (укр) ( LB001U )Настільна гра Games7Days За Бортом: Повне Видання (Lifeboat) (укр) ( LB001U )Настільна гра Games7Days За Бортом: Повне Видання (Lifeboat) (укр) ( LB001U )Настільна гра Games7Days За Бортом: Повне Видання (Lifeboat) (укр) ( LB001U )Настільна гра Games7Days За Бортом: Повне Видання (Lifeboat) (укр) ( LB001U )
  • 575 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
4 - 8
60 - 80
13+
українська
Характеристики
Настільна гра
ТипВиживання, Для експертів, Для компанії, Для новачків, Оренда м.Львів, Суперхіти, Українською мовою
ВидавецьGames7Days (Україна)
Час гри (хв.)60 - 80
К-сть гравців4 - 8
Вік (років)13+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон
Розмір коробки16 x 4 x 11 см
КомплектаціяКомпоненти базової гри:
6 карток персонажів,
6 карток ворогів,
6 карток друзів,
6 карток банок,
42 карток припасів,
24 картки навігації,
45 жетонів;

Доповнення «Рідка сміливість»:
1 картка персонажа,
1 картка ворога,
1 картка друга,
1 картка банки;

Доповнення «Людожерство»:
1 картка персонажа,
1 картка ворога,
1 картка друга,
1 картка банки,
2 картки припасів,
4 картки навігації;

Доповнення «Погода»:
10 карток погоди.


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ЗА БОРТОМ


 В результаті кораблетрощі в живих залишилося лише шестеро пасажирів, які розмістилися в шлюпці і у відкритому морі пливуть до берега. Ви — один із них. Не повірите, але гра закохує у себе вже самим сюжетом! До речі, це сюжет фільму Альфреда Гічкока «Рятувальна шлюпка». Та достатньо лірики — час до гри!

 Настільна гра «За Бортом!» є представником пригодницького жанру і воднчас психологічною грою. Одночасно командна, і разом із цим кожен сам за себе. З одного боку настільна гра, а з іншого — справжній тренінг з тимбілдінгу. Зацікавилися? Не дивно! «За Бортом» вже кілька років є хітом продажів.


ЩО НОВОГО ЗА БОРТОМ: ВИХОДИМО У ВІДКРИТЕ МОРЕ!


 В українському виданні «За Бортом» все для вас: повністю перероблені правила та оновлені компоненти трьох доповнень, включачаючи нових героїв — мадам Вонг та д-ра Харпера.

 Отже, в шлюпці перебувають шестеро: капітан, старпом, матрос, леді Лорен, сер Стівен і Малий. Ролі роздано у випадковий спосіб. Кожний гравець має свої властивості та фізичні особливості. Наприклад, Малий вміє викрадати речі у попутників, а старпом чудовий плавець тощо.

 Також у кожного гравця в шлюпці є один найкращий друг і один заклятий ворог. Хто ваш друг, а хто ворог — знаєте тільки ви. З рештою попутників ви познайомилися вже в човні. Кожен з незнайомців хитрий, підступний і так і прагне щось вкрасти у вас, ба більше — викинути за борт.

 Ваша мета: допоки човник пливе до берега, вам необхідно залишитися в живих, захистити свого друга і, за можливості, позбутися ворога.


ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


 Човен пливе кілька днів. Кожен раунд гри — це один день. Кожен день поділяється на три фази:


  •   роздача припасів;
  •   дії;
  •   навігація.


 На носі човна лежать припаси, далі розташовуються пасажири, на кормі човна — карти навігації.

 Всі пасажири сидять в певному порядку. Той, хто сидить ближче за інших до припасів, дістає з колоди припасів шість карт, вибирає собі одну, передає колоду наступному гравцеві тощо. Серед припасів можна знайти аптечку, воду, рятувальний круг, парасольку, ніж або навіть сигнальний пістолет. Усі ці речі необхідні для виконання дій.

 Дії. Після одержання припасів гравці починають свої дії: можна помінятися місцями в човні, можна взяти весло і погребти, можна спробувати у когось щось відібрати з речей, а якщо цей хтось не віддає, можна зав'язати з ним бійку або викинути його за борт. Переможець дістане річ, а переможений отримає жетон поранення. Крім жетонів поранення у грі є жетони втоми. Їх гравці отримують після веслування, після бійки і т. ін.

 Навігація. В кінці раунду дістаємо карту з колоди навігації. Щойно з цієї колоди ми дістанемо четверту чайку (картка із зображенням чайки), гра закінчується. Вважається, що ми досягли берега і можна розпочинати підрахунок очок.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Глобальну мету гри ми описували вище. Додамо лише те, що переможе той хто заробить більше за всіх очок. Очки нараховують за наявність грошей, прикрас тощо, які ви отримали в ході гри з колоди припасів. Теоретично, гру може виграти гравець, який навіть не залишився живим, нібито залишивши все зароблене своїм спадкоємцям.


Комплектація За Бортом: Повне Видання (Lifeboat) (укр) (Що в коробці?):
Компоненти базової гри:
6 карток персонажів,
6 карток ворогів,
6 карток друзів,
6 карток банок,
42 карток припасів,
24 картки навігації,
45 жетонів;

Доповнення «Рідка сміливість»:
1 картка персонажа,
1 картка ворога,
1 картка друга,
1 картка банки;

Доповнення «Людожерство»:
1 картка персонажа,
1 картка ворога,
1 картка друга,
1 картка банки,
2 картки припасів,
4 картки навігації;

Доповнення «Погода»:
10 карток погоди.

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру За Бортом: Повне Видання (Lifeboat) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити За Бортом: Повне Видання (Lifeboat) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

За бортомВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Недорогі