• Настільна гра Feelindigo Кодові Імена: Під Глибоким Прикриттям (Codenames: Deep Undercover) (укр) ( FL23051 )Настільна гра Feelindigo Кодові Імена: Під Глибоким Прикриттям (Codenames: Deep Undercover) (укр) ( FL23051 )Настільна гра Feelindigo Кодові Імена: Під Глибоким Прикриттям (Codenames: Deep Undercover) (укр) ( FL23051 )
  • 800 грн.

  • Готовий до відправлення

4-8+
15 - 30
18+
українська

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипАсоціації, Гра в слова, Гумор, Для дорослих (18+), Для експертів, Для компанії, Для новачків, На кава-брейк, На подарунок, Оренда м.Львів, Суперхіти, Українською мовою
ВидавецьFeelindigo (Україна)
Час гри (хв.)15 - 30
К-сть гравців4-8+
Вік (років)18+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки23 x 6 x 16 см
Товар для дорослих (18+)18+
Комплектація16 карт агентів;
7 карт мирних жителів;
1 картка подвійного агента;
1 картка вбивці;
40 аркушів картотеки;
картка-підказка з підставкою;
200 карт з кодовими іменами;
правила гри.


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ КОДОВІ ІМЕНА: ПІД ГЛИБОКИМ ПРИКРИТТЯМ


 Іноді ваша компанія потребує більш змістовної розмови, ніж просте поєднання голки, моркви та хробака в одному асоціативному ряді. Іноді вам потрібно щось більше! Тому в такі моменти корисними стають незвичайні Кодові Імена під грифом «таємно». Що саме за секрети ховаються в цій коробці, ми не будемо оголошувати, оскільки не можна просто так публічно повідомити про це... Адже, хто знає, можливо, ваша бабуся прочитає цей опис? Але скажемо так: там є ключі-підказки, карта вбивці, агенти, правила звичайних Кодових Імен та картки з текстом, що містить деякі додаткові деталі.

 Таким чином, ви можете очікувати більше пікантних моментів, розкутості та жартів з новою версією настільної гри на асоціації з позначкою 18+ - "Кодові Імена: Під Глибоким Прикриттям". Зараз всі слова на столі матимуть гострий смак перцю, іронії, нецензурності, похабщини, грубої лайки та інших подібних елементів, які зазвичай викликають неоднозначні реакції серед батьків, які намагаються обмежувати таке знайомство у своїх дітей.


ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


 Якщо ви не знайомі з Кодовими Іменами, то ми раді вітати вас у цьому новому світі. Ця гра стала дуже популярною на вечірках, і майже всі про неї чули. В грі вам потрібно буде знайти щось спільне між словами і поєднати їх, використовуючи асоціації. Наприклад, для слів "голка", "морква" і "хробак" можна використати слово "ґрунт", оскільки хробак живе в ґрунті, морква росте в ґрунті, а голка може бути з хвої і також лежати на ґрунті. Головне, щоб ваша команда зрозуміла, що ви маєте на увазі.

 Отже, коли ви кажете "ґрунт, три", це означає, що ви знайшли три слова, які можна пов'язати зі словом "ґрунт". Тепер ваші досвідчені агенти повинні відгадати вашу підказку і вказати на ті картки зі словами, які, на їхню думку, відповідають підказці.

 Серед всіх карток, які лежать на столі, деякі належать вашії команді, інші повинні бути відгадані гравцями суперника, але є також картка-вбивця, яка при її виборі призведе до вашої поразки. З тих трьох слів, які назвали ваші друзі, дві картки належать до супротивника, а одна є вбивцею. Можливо, сьогодні не ваш день і потрібно зіграти знову. Але на цей раз ми будемо мати на столі цікавіші картки, підходящі для більш складних ігор: вітаємо вас в «Кодові Імена: Під Глибоким Прикриттям!».


ДЛЯ КОГО ГРА


 Ця гра підійде для веселої вечірки і розкутої компанії дорослих людей, що не бояться вживати гострі слова, «Кодові Імена: Під Глибоким Прикриттям» — чудовий вибір!


Комплектація Кодові Імена: Під Глибоким Прикриттям (Codenames: Deep Undercover) (укр) (Що в коробці?):
16 карт агентів;
7 карт мирних жителів;
1 картка подвійного агента;
1 картка вбивці;
40 аркушів картотеки;
картка-підказка з підставкою;
200 карт з кодовими іменами;
правила гри.

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Кодові Імена: Під Глибоким Прикриттям (Codenames: Deep Undercover) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Кодові Імена: Під Глибоким Прикриттям (Codenames: Deep Undercover) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Кодові Імена 18+Відгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Веселі