• Настільна гра WoodCat Капітан Сонар (Captain Sonar) (укр) ( MAT-ONA-001-374 )Настільна гра WoodCat Капітан Сонар (Captain Sonar) (укр) ( MAT-ONA-001-374 )Настільна гра WoodCat Капітан Сонар (Captain Sonar) (укр) ( MAT-ONA-001-374 )Настільна гра WoodCat Капітан Сонар (Captain Sonar) (укр) ( MAT-ONA-001-374 )
  • 1 800 грн.

  • Готовий до відправлення

  • Виробник: WoodCat
  • Модель: MAT-ONA-001-374
2 - 8
45 - 60
14+
українська
Характеристики
Настільна гра
ТипВійськові, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для компанії, Логічні, На подарунок, Оренда м.Львів, Рольові, Стратегії, Українською мовою
Ця ж гра іншою мовоюКапітан Сонар (Captain Sonar) (англ)
Доповнення та розширенняКапітан Сонар: Модернізація 1 (Captain Sonar: Upgrade One) (доповнення) (англ),
Капітан Сонар: Операція "Дракон" (Captain Sonar: Operation Dragon) (доповнення) (англ)
ВидавецьWoodCat (Україна)
Час гри (хв.)45 - 60
К-сть гравців2 - 8
Вік (років)14+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Ламінований папір, Пластик
Розмір коробки30 x 8 x 30 см
Комплектація2 набори по 12 планшетів
2 прозорі плівки (для Акустика)
8 маркерів (маркер на водній основі)
2 екрани - для поділу команд
правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ КАПІТАН СОНАР


 Командна настільна гра Капітан Сонар відправляє вас на бойове завдання. Ваша команда має зіткнутися з противником у морських глибинах і здобути перемогу в чесному поєдинку. Морські маневри вимагатимуть злагоджених дій у команді, яка складається з капітана, старшого помічника, акустика та бортінженера.

 

ПО РІЗНІ СТОРОНИ


 Для гри в Капітан Сонар потрібно дві команди. Ідеальний склад 4 на 4. При такому складі кожен із учасників отримує роль одного з членів екіпажу та відповідає за свою ділянку роботи. При грі в меншому складі гравцям належить брати під управління дві і більше ролей. Отже, ваші команди ділить перегородка. Вибирайте сценарій, за яким пройдуть маневри, та визначте режим гри: real time або покроковий. Все готове до занурення

 

РОЛІ ЕКІПАЖУ


 Результат вашої команди залежить від злагоджених дій. Ролі у грі не рівнозначні і одна явно цікавіша за іншу, але на результат однаково впливає кожен учасник команди.


 Капітан. Саме він визначає рух підводного човна: північ, південь, схід чи захід. Так само приймає рішення про сплив на поверхню, торпедну атаку і розміщення глибинних мін.

 Акустик. Сидить ліворуч від капітана. Його завдання полягає у визначенні місцезнаходження підводного човна супротивника. Слухаючи команди Капітана суперника, акустик наносить на плівку маршрут підводного човна противника, проектує його на карту і намагається визначити місце розташування противника.

 Старший помічник. Кожен хід відзначає на своєму планшеті підготовку певного обладнання, пристрою чи цілого відсіку: сонар, дрон, торпедний відсік, глибинні міни та маневри. Як тільки обладнання готове до використання старпом повідомляє про це капітанові, при цьому слідкує за справністю цього блоку (робота бортінженера). Старпом може активувати Сонар або запустити дрону для того, щоб звузити територію пошуку судна противника. Ушкодження, що отримуються підводним човном, відзначаються на планшеті Старпома (4-те отримане пошкодження призводить до загибелі підводного човна та поразки у грі).

 Бортінженер. Слідкує за станом приладів. Кожен хід, залежно від напрямку руху, йому належить вибирати, який із приладів отримує знос. Якщо відсік або обладнання має, хоча б одне, пошкодження його не можна використовувати (Сонар, Дрон, Прихованість, Торпеди та Глибинні міни) до лагодження. Усі вузли пов'язані у мережу по 4-ре. Ця зв'язка здатна самовідновлюватися після того, як усі її елементи були пошкоджені. В іншому випадку для відновлення потрібно отримати пошкодження на кораблі або спливти на поверхню. Останнє розсекретить ваше місцезнаходження.


ТАКТИЧНІ МАНЕВРИ


 Командна робота та тактичні прийоми - це шлях до перемоги. Кмітливість, хитрість, прорахунок - це те, що потрібно вашій команді. Здавалося б - сплив приведе до визначення ваших позицій, але це може бути відволікаючим маневром для того, щоб заманити супротивника в сектор, в якому встановлено мінне поле. Підготовлений маневр "невидимість" і вміле його застосування, можна використовувати для уникнення пильної уваги акустика противника. У будь-якому випадку, досвід, отриманий у бойових походах, розкриє різноманітність тактичних прийомів у морських глибинах. Вдалих маневрів, Капітане!


ДЛЯ КОГО ГРА


 Настільна гра Капітан Сонар – це командна гра. Незважаючи на те, що гра дозволяє грати віч-на-віч, все ж рекомендуємо грати максимальним складом. Саме у плануванні, хитрощі та спілкуванні членів екіпажу криється атмосфера та напруга бойового походу.


Комплектація Капітан Сонар (Captain Sonar) (укр) (Що в коробці?):
2 набори по 12 планшетів
2 прозорі плівки (для Акустика)
8 маркерів (маркер на водній основі)
2 екрани - для поділу команд
правила гри

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Капітан Сонар (Captain Sonar) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Капітан Сонар (Captain Sonar) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Капитан Сонар, Капітан Сонар, Captain SonarВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Популярні