• Настільна гра Kilogames Залізниця Ink: Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition) (укр) ( KG-2490 )Настільна гра Kilogames Залізниця Ink: Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition) (укр) ( KG-2490 )Настільна гра Kilogames Залізниця Ink: Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition) (укр) ( KG-2490 )Настільна гра Kilogames Залізниця Ink: Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition) (укр) ( KG-2490 )Настільна гра Kilogames Залізниця Ink: Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition) (укр) ( KG-2490 )Настільна гра Kilogames Залізниця Ink: Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition) (укр) ( KG-2490 )
  • 740 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
  • Виробник: Kilogames
  • Модель: KG-2490
1 - 6
30+
8+
мовонезалежна (правила українською)
Характеристики
Настільна гра
ТипВ дорогу, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для компанії, Для новачків, Для одного (Соло режим), Логічні, На кава-брейк, На подарунок, Оренда м.Львів, Стратегії, Українською мовою
ВидавецьKilogames (Україна)
Час гри (хв.)30+
К-сть гравців1 - 6
Вік (років)8+
Мовамовонезалежна (правила українською)
МатеріалПапір, Картон, Ламінований папір, Пластик
Розмір коробки15 x 5 x 15 см
Комплектація4 кубики
маршрутів
2 кубики річок
2 кубики озер
6 планшетів гравців
6 маркерів
правила


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ЗАЛІЗНИЦЯ INK: БЛАКИТЬ


 Дороги розширюють наш світ і ведуть до незвіданих країв. Вони як чорнило, якими малюється карта світу. У простій та захоплюючій грі «Залізниця Ink» ми малюватимемо залізниці та автостради, щоб перемогти. 


ЯК ГРАТИ


 Кожен гравець отримує особисте ігрове поле, ручку чи олівець. Ручка, звичайно, більше відповідає духу гри, назву якої можна перекласти як "Чорнильна залізниця". По краях ігрового поля намальовані стрілки, які позначають виїзди, що ведуть до невідомих країв. Мета гри: об'єднати якнайбільше виїздів у єдину транспортну мережу. У центрі столу розміщуються кубики маршрутів.

 Розмальовувати наш затишний світ ми будемо протягом семи раундів. Спочатку треба кинути кубики. Після цього всі учасники малюють ділянки маршрутів, що випали, на своєму полі. Кожну нову ділянку потрібно з'єднати з виїздом або з попередньою ділянкою.

 Усі 9 типів ділянок винесені на окрему пам'ятку у верхній частині ігрового поля. Крім того, гравці можуть використовувати 6 одноразових суперділянок. Вони також відзначені у верхній частині ігрового поля і є пересадочними станціями для залізниць та автомобільних шляхів, а також різні варіанти перехресть.


ЧОРНИЛЬНІ ДОРОГИ ЯКІ ВЕДУТЬ ДО ПЕРЕМОГИ


 Коли завершується сьомий раунд, починається підрахунок балів. Переможні очки нараховуються за виїзди, які з'єднуються між собою. Додаткові окуляри приносить автострада та залізничне полотно найбільшої протяжності. Шляхи, розташовані у дев'яти центральних ділянках поля, також дають бонусні очки.


ОЗЕРА І РІЧКИ


 Ця гра не випадково має приставку "Deep Blue Edition". На вас чекають кілька доповнень, що додають в гру річки та озера глибокого синього кольору. Цим типу місцевості відповідає додатковий кубик, який кидають разом з основними. Значення цих кубиках використовуються за бажанням. Озера та річки не треба з'єднувати з попередніми маршрутами або з попередніми ділянками такого ж типу.

 Нарівні з залізницями та автострадами річки є особливим типом шляхів. За допомогою мостів річки можна з'єднувати або перекидати через автостради та залізничне полотно. Річки повинні витікати межі поля, не впадаючи у виїзди. Інакше гравець отримує штраф. Наприкінці гри можна вибрати одну річку, за яку вам будуть нараховані переможні очки залежно від її довжини. А ось якщо обидва кінці річки витікають за краї поля, то ви отримаєте ще 3 очки.

 Завдяки озерам ви зможете суттєво покращити вашу транспортну мережу. Озера обладнані причалами з дорогами, що ведуть до них. Якщо шляхи ведуть до причалів одного озера, вважається, що вони з'єднуються між собою. Найменше озеро наприкінці гри може стати джерелом додаткових очок. Кількість бонусних очок прямо пропорційна його розмірам.


ДЛЯ КОГО ГРА


 Настільна гра «Залізниця Ink: Блакить» буде цікава шанувальникам простих сімейних ігор на тему поїздів та доріг. Щоб урізноманітнити ігровий процес, зверніть увагу на «Залізниця Ink: Багрянець», де на вас чекає лава та метеори.


Комплектація Залізниця Ink: Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition) (укр) (Що в коробці?):
4 кубики
маршрутів
2 кубики річок
2 кубики озер
6 планшетів гравців
6 маркерів
правила

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Залізниця Ink: Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Залізниця Ink: Блакить (Railroad Ink: Deep Blue Edition) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

ЗалізницяВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Популярні