• Настільна гра Kilogames Тераформування Марса (Terraforming Mars) (укр) ( KG-1700 )Настільна гра Kilogames Тераформування Марса (Terraforming Mars) (укр) ( KG-1700 )Настільна гра Kilogames Тераформування Марса (Terraforming Mars) (укр) ( KG-1700 )Настільна гра Kilogames Тераформування Марса (Terraforming Mars) (укр) ( KG-1700 )
  • 2 820 грн.

  • ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
  • Виробник: Kilogames
  • Модель: KG-1700
1 - 5
90 - 120
12+
українська
Характеристики
Настільна гра
ТипДля всієї сімї, Для двох, Для експертів, Для одного (Соло режим), Економічні, Карткові, Логічні, На подарунок, Оренда м.Львів, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою, Фантастика
Ця ж гра іншою мовоюТераформування Марса (Terraforming Mars) (англ)
Доповнення та розширенняТераформування Марса Промо Карти (Terraforming Mars Promo Set) (укр),
Тераформування Марса Промо Карти: Сезон 2021 (Terraforming Mars Promo Set: Season 2021) (укр),
Тераформування Марса. Час Венери (Terraforming Mars: Venus Next) укр.,
Тераформування Марса: Еллада та Елізій (Terraforming Mars: Hellas & Elysium) (доповнення) (укр),
Тераформування Марса: Колонії (Terraforming Mars: Colonies) (доповнення) (укр),
Тераформування Марса: Початок (Terraforming Mars: Prelude) (доповнення) (укр)
ВидавецьKilogames (Україна)
Час гри (хв.)90 - 120
К-сть гравців1 - 5
Вік (років)12+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки30 x 7 x 30 см
КомплектаціяІгрове поле
5 планшетів гравців
17 карт корпорацій
208 карт проектів
8 довідкових карт
200 маркерів гравців (5 кольорів)
200 маркерів ресурсів (Мегакредити: 1, 5, 10)
3 ігрових маркери
9 тайлів океанів
60 тайлів ліс/місто/шахти
11 спеціальних тайлів
1 тайл першого гравця
Правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ТЕРАФОРМУВАННЯ МАРСА


 Тераформування Марса-економічна стратегія для 1-5 гравців, де учасники стають главами мегакорпорацій, що вкладають величезні гроші у зміну навколишнього середовища планети Марс для подальшого заселення її колоністами. Вкладати гроші вони будуть не з альтруїстичних міркувань - кожна успішно виконана операція буде підвищувати їх статус перед земним урядом, забезпечуючи надалі економічне процвітання. Робота має бути чимала - треба підвищити кількість кисню в атмосфері, вирощуючи ліси, підняти температуру повітря до прийнятної людським організмом і наповнити океани водою - джерелом будь-якого життя.
ПІДГОТОВКА ДО ГРИ ТА ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


 Кожен гравець на початку гри вибирає картку корпорації з унікальним стартовим набором ресурсів й особливих властивостей. Також гравці отримують по 10 карт дій - ключовий компонент гри Тераформування Марса. Всі карти у грі унікальні та пропонують найрізноманітніші ігрові ефекти, комбінації та зв'язки. Досвідчені гравці, при бажанні, можуть розподілити між собою ці карти шляхом драфту, щоб уже перед початком гри планувати свою стратегію. Отримані карти ще не є власністю гравця - це проекти інженерів, які він, як глава корпорації, повинен прийняти (оплатити в мегакредитах) або відхилити (відправити до скиду).

 Куплені корпорацією проекти - це її плани із благоустрою Марсу. Щоби втілити їх у життя, гравець розігрує ту чи іншу карту й оплачує її вартість в мегакредітах. Деякі карти додатково вимагають будь-який ресурс або наявність інших карт зі спеціальними символами. Розіграні карти можуть давати деяку кількість того чи іншого ресурсу, збільшують рівень виробництва ресурсів, дозволяють викладати тайли марсіанських міст, морів і лісів, надають нові дії, які можна виконати в наступних раундах.

 Як тільки карта дії або інший ефект наближає один із трьох параметрів тераформування Марсу до бажаного, гравець підвищує свій статус на спеціальному треку. Крім високого статусу гравець може отримати бонусні переможні очки за досягнення в тій чи іншій галузі підкорення Марсу. Наприклад, за вісім мегакредитів гравець отримує звання мера, якщо він має три або більше міст на Марсі, чи звання озеленювача, якщо виклав на Марсі не менше 3 тайлів лісу.

 Коли всі відіграли дії, настає фаза отримання ресурсів - гравці отримують ресурси відповідно до досягнутого рівня їх виробництва. Всього у грі шість ресурсів: сталь, титан, енергія, рослини, тепло й мегакредити. Мегакредити потрібні для оплати проектів, титан і сталь служать додатковими ресурсами при оплаті карт або дій, зібравши вісім рослин, можна їх обміняти на тайл лісу та викласти на карту Марса, збільшивши тим самим кількість кисню. Енергія конвертується в тепло, накопичивши яке, можна підняти температуру в атмосфері.


КІНЕЦЬ ГРИ


 Тераформування Марса завершується, коли спільними зусиллями гравців рівень кисню, температури та води досягає необхідного значення. Гравці підсумовують свій рівень статусу з отриманими в ході гри переможними очками (за викладені тайли лісів і міст, розіграні карти) і гравець, який набрав найбільше значення, стає переможцем!


ДЛЯ КОГО ГРА


 Без зайвих перебільшень, настільна гра Тераформування Марса здатна підкорити серце будь-якого гравця! Тематичні події, цікаві проекти, продумані локації - все це дарує космічну атмосферу і в деякому сенсі відчуття командної гри - все-таки інші учасники теж впливають на розвиток Червоної планети, хоч і по-своєму. У процесі гри учасники опиняються у вирі подій, і нехай кожен раз гравців чекає один і той же фінал, шляхи до нього будуть відкриватися нові кожної партії.


Комплектація Тераформування Марса (Terraforming Mars) (укр) (Що в коробці?):
Ігрове поле
5 планшетів гравців
17 карт корпорацій
208 карт проектів
8 довідкових карт
200 маркерів гравців (5 кольорів)
200 маркерів ресурсів (Мегакредити: 1, 5, 10)
3 ігрових маркери
9 тайлів океанів
60 тайлів ліс/місто/шахти
11 спеціальних тайлів
1 тайл першого гравця
Правила гри

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Тераформування Марса (Terraforming Mars) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Тераформування Марса (Terraforming Mars) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Тераформування Марса, Терраформирование Марса, Покорение марсаВідгуки (2)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: З карточками,Популярні