• Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )Настільна гра Stonemaier Games Коса (Scythe) (укр) ( SL20065 )
 • 3 490 грн.

 • Готовий до відправлення

1 - 5
120 - 180
14+
українська
Характеристики
Настільна гра
ТипДля двох, Для експертів, Для одного (Соло режим), Економічні, На подарунок, Оренда м.Львів, Пригоди, Стратегії, Суперхіти, Українською мовою, Фантастика
Ця ж гра іншою мовоюКоса (Scythe) (eng)
Доповнення та розширення Коса: Вітровий гамбіт (укр) (доп),
Коса: Загарбники з далеких країв (Scythe: Invaders from Afar) (доповнення) (укр),
Коса: повний набір промокарток (Scythe: All promo cards)
ВидавецьStonemaier Games (США)
Час гри (хв.)120 - 180
К-сть гравців1 - 5
Вік (років)14+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Дерево, Пластик
Розмір коробки36 x 10 x 30 см
Комплектаціяігрове поле
80 дерев'яних маркерів ресурсів
80 картонних монет
42 карти бою
40 дерев'яних фігурок робітників
31 карта Автоми
30 дерев'яних кубиків технологій
30 дерев'яних фішок зірок
28 карт пригод
23 карти цілей
20 дерев'яних фішок споруд
20 дерев'яних фішок рекрутів
20 фігурок хутра
12 картонних жетонів накопичення
12 картонних жетонів пригод
12 карт Фабрики
6 плиток бонусів споруд
5 двошарових планшетів гравців
5 карт переправи
5 карт-пам'яток
5 фігурок героїв
5 планшетів націй
5 дерев'яних фішок дій
5 дерев'яних фішок популярності
5 дерев'яних фішок сили
2 диска сили
лист досягнень
довідник
книга правил Автоми
правила гри


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ КОСА


 З 2016 року Джеймі Стегмайер, відомий по іграх Чартерстоун, Виноробство і Ейфорія, сколихнув світ шедевральний творінням під назвою Scythe. Працював він спільно з геніальним художником Якубом Розальскі. Гра настільки стала затребуваною, що вже багато років займає високі позиції в рейтингах, а домоглась нею нагороди підтверджують її успіх:НАГОРОДИ ГРИ


 • 2016 - переможець в категорії Краща євро стратегія конкурсу Board Game Quest Awards;
 • 2016 - переможець у номінаціях Найкраще оформлення, Краща гра для одного гравця, Найкраща стратегія, Краща тематична настільна гра, Гра року за версією премії Golden Geek;
 • 2016 - фіналіст конкурсу Jocul Anului în România Advanced;
 • 2016 - номінант премії Meeples 'Choice;
 • 2016 - переможець конкурсу Swiss Gamers Award;
 • 2017 - вибір експертів конкурсу As d'Or - Jeu de l'Année;
 • 2017 - переможець в категорії Кращий оригінальне оформлення премії Gra Roku;
 • 2017 - номінація General Strategy: Multi-player конкурсу International Gamers Award;
 • 2017 - номінант премії Jogo do Ano;
 • 2017 - гра року за версією конкурсу JUG Adult;
 • 2017 - фіналіст Lys Passioné;
 • 2017 - переможець конкурсу Scelto dai Goblin.

    Зараз настільна гра Коса займає 14-е місце серед всіх настолок світу і 12-е в числі кращих стратегій в рейтингах сайту BoardGameGeek.І ось вона Коса (Серп, Scythe) українською мовою! У якісному виданні, з неперевершеними компонентами, оригінальним оформленням!


ЦІКАВИЙ ГІБРИД


    Настільна гра Коса - це євро стратегія, що об'єднала найкращі механіки цього жанру, в стилі дизельпанк. Наповнений тематичної атмосферою альтернативної історії Європи початку ХХ століття ігровий процес ідеальний як для 1 гравця, так і для компанії з 5 любителів незвичайних завоювань нових територій.Бажаною метою в грі є приваблива Фабрика з механізованими таємничими апаратами, в якій криється величезний потенціал для відродження постраждалих внаслідок першої світової війни раніше могутніх земель. Саме тому кожна з 5-ти фракцій буде прагнути відтворити найбільш успішну державу, заробити при цьому якомога більше очок тріумфу і сколотити найвищий капітал. Це буде відбуватися в ідеальному взаємодії механізованих роботів і сільськогосподарської діяльності.Кожен гравець керує своєю унікальною фракцією з мандрівниками-одинаками і їх вірними вихованцями, робочими і хутром:взявши під управління Полані, ви зможете отримати подвійну нагороду в пригоди;у робочих Норд є особливість безперешкодно долати нестримно поточні швидкі ріки;для Криму можна використовувати замість ресурсів бойові карти;якщо ви вибрали Русвет, то дії на планшеті вам дозволено виконувати повторно;а Саксонія без обмежень буде отримувати зірки за перемоги в боях і досягнуті цілі.До речі, правила гри в даній локалізації вже містять останні зміни, наприклад, для Саксонії гра стала більш збалансованою.

    Партіі складаються з почергових ходів гравців, які використовують асиметричні планшети, отримані перед початком гри в рандомному порядку. Всі дії відбуваються на ньому, підрозділяючись на верхні і нижні, фіксуючи обрану зону кубиками, які після їх перенесення зверху вниз допоможуть вам прокачати максимально планшет і значно знизити вартість нижніх дій.За допомогою верхніх дій ви можете:переміщати і пересувати свого героя, робочих або хутра. Також можна отримувати монети. До того ж таким чином ви можете переносити ресурси за допомогою фігурок або перевозити робітників на хутрі. Дивлячись на яку територію забреде ваш герой, то він або вирушає в пригоду або починає бій став тяжкийозброїтися, сплативши певну кількість монет за збільшення бойової потужності або отримання бойових карт;зайнятися торгівлею і прикупити ресурсів, а також збільшити свою популярність;почати виробництво ресурсів на декількох гекса.Нижні дії відповідають за:модернізацію, за допомогою якої полегшується процес переміщення кубиків з верхньої частини в нижню;збірку для появи нового хутра на ігровому полі і отримання нових здібностей як для хутра, так і для героїв;будівництво будівель для більш продуктивного виробництва, підвищення популярності і бойової потужності за рахунок верхніх дій;вербування, щоб отримати одноразовий бонус і надалі активувати постійні як для себе, так і для своїх противників за певні нижні дії.

    Захот битися з супротивником? Захочете хутром і героями на гекси з бойовими юнитами суперників і починайте бої. Для цього необхідно таємно один від одного виставити на дисках сили кількість бойової сили, яку ви готові використовувати в поточному битві. Бойова міць оцінюється в одиницях від 0 до 7. Також задіюються бойові карти, які розкриваються одночасно з дисками. Природно, переможе найсильніший. Після цього необхідно скинути бойові карти, оновити значення на треках, а фігурки поваленого гравця повертаються на базу.В ході гри гравці отримують зірки тріумфу за певні досягнуті цілі. Додатково все це винагороджується грошовими нарахуваннями, які також поповнюються за рахунок контрольованих територій і ресурсів.Як тільки один з гравців викладе на шкалі тріумфу шосту зірку, гра закінчується. Після підрахунку отриманих грошових сум визначається найбагатший гравець, який і стає переможцем.

    Одна з кращих євро стратегій світу в українській локалізації Коса - це глибокий і захоплюючий ігровий процес в атмосферному сеттингу, який не відпустить вас з першої секунди.Купити настільну гру Коса варто всім бажаючим зануритися в альтернативну історію, мати в своєму арсеналі безліч прекрасних і якісних компонентів.


Комплектація Коса (Scythe) (укр) (Що в коробці?):
ігрове поле
80 дерев'яних маркерів ресурсів
80 картонних монет
42 карти бою
40 дерев'яних фігурок робітників
31 карта Автоми
30 дерев'яних кубиків технологій
30 дерев'яних фішок зірок
28 карт пригод
23 карти цілей
20 дерев'яних фішок споруд
20 дерев'яних фішок рекрутів
20 фігурок хутра
12 картонних жетонів накопичення
12 картонних жетонів пригод
12 карт Фабрики
6 плиток бонусів споруд
5 двошарових планшетів гравців
5 карт переправи
5 карт-пам'яток
5 фігурок героїв
5 планшетів націй
5 дерев'яних фішок дій
5 дерев'яних фішок популярності
5 дерев'яних фішок сили
2 диска сили
лист досягнень
довідник
книга правил Автоми
правила гри

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Коса (Scythe) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Коса (Scythe) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Коса, Серп, ScytheВідгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Дерев'яні