• Настільна гра WoodCat Ікі (Iki) (укр) ( LP6505167 )Настільна гра WoodCat Ікі (Iki) (укр) ( LP6505167 )Настільна гра WoodCat Ікі (Iki) (укр) ( LP6505167 )Настільна гра WoodCat Ікі (Iki) (укр) ( LP6505167 )Настільна гра WoodCat Ікі (Iki) (укр) ( LP6505167 )Настільна гра WoodCat Ікі (Iki) (укр) ( LP6505167 )Настільна гра WoodCat Ікі (Iki) (укр) ( LP6505167 )Настільна гра WoodCat Ікі (Iki) (укр) ( LP6505167 )Настільна гра WoodCat Ікі (Iki) (укр) ( LP6505167 )Настільна гра WoodCat Ікі (Iki) (укр) ( LP6505167 )
  • 2 200 грн.

  • Готовий до відправлення

  • Виробник: WoodCat
  • Модель: LP6505167
2 - 4
60 - 90
14+
українська

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипІсторичні, Для всієї сімї, Для двох, Для експертів, Економічні, Логічні, На подарунок, Стратегії, Українською мовою
ВидавецьWoodCat (Україна)
Час гри (хв.)60 - 90
К-сть гравців2 - 4
Вік (років)14+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Дерево
Розмір коробки30 x 8 x 30 см
Комплектація4 двосторонніх планшети гравця;
24 дерев'яних фішки гравця;
59 дерев'яних маркерів;
70 карт;
147 жетонів;
1 блокнот для підрахунку очок;
двостороннє ігрове поле;
правила гри.


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ІКІ


 Чарівна культура країни вранішнього сонця приваблива для настілкоробів аж настільки, що не встигли ми оговтатися від кривавих битв у​ Сенджюцу, як вже занурюймося в нові події з життя японців періоду Едо (1603–1868 років). Тепер в наших руках побут і процвітання стародавнього Токіо: ми відвідаємо найбільший і найпопулярніший ринок, а також направлятимемо різних персонажів — зокрема, ремісників, крамарів, гейш й інших талановитих мешканців міста — працювати на головну вулицю Ніхонбаші.

 Прожити в цьому мальовничому містечку доведеться цілий рік. Чи станете ви за цей час найкращим дитям міста, чи зможете зібрати більше за інших гравців балів філософічного концепту тих часів та домогтися ідеального укладу громадського життя? Нумо грати, й дізаємося! Мовнонезалежна стратегічна настільна гра «Ікі» допоможе краще пізнати себе й осягнути стародавню східну філософію… хоча б на вершечок!


ЯК ГРАТИ


 На полі цієї економічної настільної гри для 2–4 гравців цвістиме справжній торговий рай! Тут ми виставлятимемо три типи юнітів зі складними назвами: ояката, ікізама і кобун, що на практиці дуже просто зрозуміти й запам’ятати — ці фішки уособлюють торговців, маркери замовлень і робітників. Їх ми використовуватимемо для того, щоб відкривати нові лавки у чотирьох доступних місцях для тогрівлі й розвивати місто Едо.

 Ваш ігровий рік розбито на чотири сезони, що в свою чергу розподіляються на раунди-місяці. В кожному сезоні їх три, але є також і маленький додатковий раунд Нового Року. На початку ходу гравці розміщують маркери ініціативи на спеціальних комірках, визначаючи порядок ходу. Після цього кожен зможе найняти одного з крамарів чи майстрів (яких існує 5 типів) та негайно розмістити його на майданчику магазину.


НІХОНБАШІ — ВУЛИЦЯ ТАЛАНТІВ


 Наші юніти переміщуватимуться полем, взаємодіятимуть з іншими майстрами чи торгівцями, купуватимуть і обмінюватимуть ресурси, укладатимуть угоди, під час яких ми послуговуватимемося картками. Наша мета — досягти найбільшого щабля розвитку робітника, щоб він пішов у відставку й повернувся з поля до запасу. На етапі доходу такий працівник «на пенсії» дуже цінний, бо принесе найбільшу кількість переможних баликів.​

 Від того, яких майстрів ми виберемо, залежатиме наша головна стратегія в грі. Вони також матимуть шанси гідно показати себе на заході — захистити місто від пожежі або принести хороший прибуток. До речі, вміти боронитися від вогню дуже важливо, бо в грі на нас чекають аж три палких «вогнища», і ми дуже не хочемо, щоб усі наші лавки зникли разом із умілими працівниками.


ЩАСЛИВИЙ КІНЕЦЬ


 Після того, як тринадцять раундів (включно із новорічною фазою) завершено, можна визначати переможця: порахуйте бали за зібрані картки різноманітних майстрів, за тютюн (якщо маєте курильні трубки), за зведені будівлі й за рибу — тут так багато різних способів виграти, що вам точно не буде сумно найближчим часом!


ДЛЯ КОГО ГРА


 Чудово оформлена настільна стратегія під назвою «Ікі» привертає увагу не лише самим дизайном. Кожне рішення, яке ми прийматимемо в грі, буде грати на нашу перемогу… або поразку. Взаємодія із майстрами, розумна механіка взаємозв’язку усього з усім і нестандартний підхід до здобуття переможних очок виводять цю гру за межі шаблонних єврогеймів. Грайте в Ікі в будь-якій компанії, особливо в тій, де люблять культуру традиційної Японії.


Комплектація Ікі (Iki) (укр) (Що в коробці?):
4 двосторонніх планшети гравця;
24 дерев'яних фішки гравця;
59 дерев'яних маркерів;
70 карт;
147 жетонів;
1 блокнот для підрахунку очок;
двостороннє ігрове поле;
правила гри.


Ви можете купити настільну гру Ікі (Iki) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Ікі (Iki) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

ІКІ, ікі, икиВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Дерев'яні