• Настільна гра Geekach Games Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) ( GKCH065DS )Настільна гра Geekach Games Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) ( GKCH065DS )Настільна гра Geekach Games Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) ( GKCH065DS )Настільна гра Geekach Games Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) ( GKCH065DS )Настільна гра Geekach Games Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) ( GKCH065DS )Настільна гра Geekach Games Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) ( GKCH065DS )Настільна гра Geekach Games Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) ( GKCH065DS )Настільна гра Geekach Games Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) ( GKCH065DS )
 • 3 450 грн.

 • Готовий до відправлення

1 - 5
30 - 120
14+
українська
Швидке замовлення

Разом дешевше!

Знижка за комплект сумується з Вашою персональною знижкою.
Характеристики
Настільна гра
ТипДля двох, Для експертів, Для одного (Соло режим), Логічні, Оренда м.Львів, Стратегії, Українською мовою
Доповнення та розширенняDistilled: Африка та Близький Схід (доповнення) (укр)
ВидавецьGeekach Games (Україна)
Час гри (хв.)30 - 120
К-сть гравців1 - 5
Вік (років)14+
Моваукраїнська
МатеріалПапір, Картон, Дерево, Пластик
Розмір коробки31 x 11 x 31 см
Комплектація333 карти
187 картонних жетонів
68 мінікарт
43 дерев’яні кубики й фішки
20 великих карт переліків рецептів
5 планшетів винокурень
5 двошарових планшетів рецептів
5 великих карт-пам’яток гравця
3 ігрові планшети
2 книжки правил


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ DISTILLED: ТАЄМНИЦІ НАПОЇВ


 Успадкувавши від далекого родича занедбану винокурню, ви вирішуєте продовжити родинну справу й повернути підприємству його колишню славу.

 У цій глибокій тематичній грі, що відтворює реальний процес дистиляції, ви збиратимете рецепти й купуватимете високоякісні інгредієнти, пляшки та бочки на ринку. Водночас ви намагатиметеся поліпшити свої винокурні, наймаючи досвідчених спеціалістів і встановлюючи спеціалізоване обладнання.

 Щораунду ви створюватимете найвідоміші світові алкогольні напої. Виготовивши напої, ви можете відразу продати їх, щоб отримати прибуток, або витримати на складі кілька раундів, щоб поліпшити їхній смак, підвищити престиж і цінність. Гравець із найбільшою кількістю переможних очок наприкінці гри здобуде титул Майстра дистиляції.


ВИГОТОВЛЕННЯ ЕЛІТНИХ СПИРТНИХ НАПОЇВ


 Вибравши один з 8 переліків рецептів, підготувавши ринки основних та високоякісних ресурсів, гравці обирають дистиляторів, за яких вони будуть грати, отримують по 3 таємні карти цілі та беруть планшети винокурень та рецептів, початкові предмети, зазначені інгредієнти та монети, фірмові рецепти та фірмові інгредієнти. .

 

ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


 Партія триває 7 раундів. На початку кожного раунду гравці застосовують відповідні ефекти на своїх картах дистиляторів та покращень винокурні.

 Кожен раунд поділяється на 4 фази:


ФАЗА РИНКУ


 Виконуючи ходи по черзі, за годинниковою стрілкою, гравці купують по 1 карті або кубику, доки всі не спасують. У свій хід гравець може купити за монети:

 

 •   Кубик рецепта. Він викладає кубик у відповідну комірку на планшеті рецептів. Тепер гравець може дистилювати напої за цим рецептом.
 •   Картку інгредієнта або предмета на ринку основних ресурсів.
 •   Картку інгредієнта, предмета або поліпшення винокурні на ринку високоякісних ресурсів.


 В одному раунді гравець може придбати максимум 2 карти на ринку основних ресурсів. Куплену карту предмета кладуть у підсобку, а інгредієнта – в комору чи відразу в бродильний чан. Отримане поліпшення викладають в одне з трьох спеціальних місць на планшеті.

 Очищення ринку. Необхідно скинути останню карту у кожному ряду ринку високоякісних ресурсів та поповнити ряди.


ФАЗА ДИСТИЛЯЦІЇ


 На початку фази дистиляції будь-який гравець може обміняти рівно свою карту інгредієнта або предмета на основний інгредієнт (не предмет) з такою ж або меншою ринковою вартістю.

 Кожен гравець кладе в бродильний чан інгредієнти, які хоче використовувати для дистиляції одного напою. Щоб дистилювати напій, потрібно викласти як мінімум по 1 карті в комірки для дріжджів, цукру та води.

 Під час дистиляції:


 •   Додайте по 1 карті алкоголю за кожну картку в осередку для цукру.
 •   Перетягніть усі карти та видаліть верхню та нижню карти. Ці карти покладіть у комору, їх можна використовувати у наступних раундах.
 •   Відкрийте решту карт у стосі. Якщо ці карти відповідають одному з доступних рецептів, а у вас є потрібна діжка, візьміть етикетку цього напою. Карту бочки та етикетку покладіть на стопку цього напою.


 Якщо в стосі напою є хоча б одна карта цукру, гравець може дистилювати горілку. Якщо в стопці не залишилося жодної карти цукру, можна дистилювати самогон.


ФАЗА ПРОДАЖУ


 Виконуючи ходи за чергою, за годинниковою стрілкою, гравці продають напої по одному за раз. Якщо рецепт містить символ, який показує, що напій не потрібно витримувати, гравець повинен продати його в цю фазу. Якщо рецепт містить символ, що показує, що напій потрібно витримати щонайменше один раунд, гравець не може продати його під час цієї фази.

 Гравці додають пляшки із підсобок для кожного напою, який збираються продати. Продаючи напій, гравець отримує очки (вказані на картах, на рецепті + бонус за аромат) та отримує монети (вказані на картах та на рецепті). Етикетку напою гравець розміщує у вільному осередку на планшеті гуральні, отримуючи вказаний бонус. Використовуючи пляшку з ринку високоякісних ресурсів, гравець додає її до власної колекції пляшок.


ФАЗА ВИТРИМКИ


 Гравець розмішує на своєму складі напій, що дистильований у цьому раунді. У кожну стопку напою, що витримується на складі, гравець додає випадкову карту з колоди ароматів. Не дивлячись на цю карту, він кладе її під стопку.


КІНЕЦЬ РАУНДУ


 •  Гравці отримують очки, якщо виконують умови нагороди за напої.
 •  Якщо гравець не продавав напої, то він може провести дегустацію. Він витрачає до 4 очок та бере відповідну кількість монет.
 •  Наприкінці 3-го раунду кожен гравець скидає 1 картку цілі дистиляції.


КІНЕЦЬ ГРИ


 Після 7-го раунду гравці отримують очки за:


 1.   Напої, що залишилися на складі (очки на картах, на рецепті + 1 очко за кожну карту аромату).
 2.   Колекцію пляшок (за певну кількість пляшок з одного регіону та пляшки із 3 різних регіонів).
 3.   Поліпшення гуральні (на яких вказані очки).
 4.   Виконані цілі дистиляції.
 5.   Кожні 5 монет, що залишилися, - це 1 очко.


 Перемагає гравець із найбільшою кількістю очок. Він отримує почесний титул Майстра дистиляції.Комплектація Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) (Що в коробці?):
333 карти
187 картонних жетонів
68 мінікарт
43 дерев’яні кубики й фішки
20 великих карт переліків рецептів
5 планшетів винокурень
5 двошарових планшетів рецептів
5 великих карт-пам’яток гравця
3 ігрові планшети
2 книжки правил

Ви можете орендувати цю гру (м. Львів) #lelekan_rent_lviv

Ви можете купити настільну гру Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Distilled: Таємниці напоїв (Distilled) (укр) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Дістайлед, ДістайлдВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Дерев'яні