• Настільна гра Smart Games IQ Загадка (IQ Perplex) (англ) ( SG305 )Настільна гра Smart Games IQ Загадка (IQ Perplex) (англ) ( SG305 )
 • 539 грн.

 • Готовий до відправлення

1+
15+
12+
мовонезалежна (правила англійською)
Швидке замовлення
Характеристики
Настільна гра
ТипАнглійською Мовою, В дорогу, Для новачків, Для одного (Соло режим), Логічні, На кава-брейк, На подарунок
ВидавецьSmart Games (Бельгія)
Час гри (хв.)15+
К-сть гравців1+
Вік (років)12+
Мовамовонезалежна (правила англійською)
МатеріалПапір, Картон, Пластик
Розмір коробки15 x 3 x 15 см
Комплектація1 ігрове поле з кришкою
10 частин головоломки
буклет, що містить 120 завдань і рішень до них


Опис

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ IQ ЗАГАДКА


 Розроблена компанією SmartGames, ця абстрактна й освітня гра призначена для одиночної гри, але її можна перетворити й на змагання, у якому гравцям належить виконати більше завдань, ніж їхнім суперникам. IQ Perplex складається з 120 головоломок, ігрового поля з кришкою кишенькового розміру і 10 деталей головоломки, що дає змогу розв’язувати різноманітні задачі, які потребують логічного і критичного мислення.


ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


 •   гра для одиночної або змагальної гри: хоча гра «IQ Загадка» призначена для одиночної гри, її також можна перетворити на змагання, що дає змогу гравцям кинути один одному виклик, щоб виконати більше завдань.
 •   Складні головоломки: У грі представлено 120 головоломок, розподілених за рівнями складності в буклеті. Завдання можуть здатися оманливо простими на перший погляд, але вимагають розвиненого логічного та критичного мислення.
 •   Ігрове поле й деталі: До комплекту входить ігрове поле з кришкою кишенькового типу і 10 головоломок. Розуміння розташування і характеристик кожної деталі дуже важливе для розв’язання головоломок.
 •   Просторове розташування: Гравці мають правильно розташувати фрагменти головоломки на дошці так, щоб їхній вигляд зверху відповідав картинці в інструкції. Завдання полягає в тому, щоб розташувати фрагменти таким чином, щоб вони задовольняли заданим критеріям.
 •   Підхід до розв’язання проблем: Якщо гравець заходить у глухий кут, гра заохочує спробу вибору різних відправних точок або перспектив. Усунення зайвих елементів і переоцінка підходу можуть призвести до успіху.
 •   Перевірка рішення: Після виконання завдання гравець може перевірити своє рішення, звернувшись до відповідей у буклеті. Кожна головоломка має лише одну правильну відповідь.
 •   Компактність і портативність: Компактний розмір гри робить її зручною для подорожей, очікування в чергах або розваги в різних умовах, наприклад, у ресторанах.


ІГРОВИЙ ПРОЦЕС


 •   Гравці обирають завдання певного рівня складності та розкладають шматочки головоломки на ігровому полі, стежачи за тим, щоб їхній вигляд згори співпадав із картинкою в інструкції.
 •   Наступні фрагменти розміщуються щільно до попередніх, дотримуючись правил розташування.
 •   У разі виникнення труднощів гравці можуть переглянути завдання, спробувавши інші початкові точки або прибравши зайві елементи.
 •   Після виконання завдання гравці можуть перевірити своє рішення, звірившись із відповідями в буклеті.


 Гра «IQ Загадка» призначена для інтелектуального розвитку, що робить її придатною для тих, хто шукає складні головоломки. Універсальність гри, що пропонує як одиночну, так і змагальну гру, підвищує її привабливість для найрізноманітнішої аудиторії.

 Компактні розміри гри роблять її ідеальним вибором для розваги в дорозі, дозволяючи гравцям насолоджуватися захоплюючою пригодою в різних ситуаціях.

 «IQ Загадка» — це продумана й захоплива головоломка, яка пропонує гравцям відточити навички логічного та критичного мислення, насолоджуючись одиночною або змагальною грою.


Комплектація IQ Загадка (IQ Perplex) (англ) (Що в коробці?):
1 ігрове поле з кришкою
10 частин головоломки
буклет, що містить 120 завдань і рішень до них


Ви можете купити настільну гру IQ Загадка (IQ Perplex) (англ) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити IQ Загадка (IQ Perplex) (англ) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

Перплекс, ЗагадкаВідгуки (0)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: Ігри англійською,Недорогі