V-CUBE

V-CUBE

Компанія Verdes Innovations S.A. була заснована в 2008 році. Це єдиний виробнико продукції V-CUBE ™, вищого асортименту високоякісних обертових головоломкових кубів, виготовлених за єдиною технологією V-CUBE ™, винайденої та запатентованої у всьому світі грецьким інженером Panagiotis VERDES. Технологія V-CUBE ™ дозволила побудувати високоякісний головоломковий куб з необмеженою кількістю шарів, забезпечуючи безпечне і плавне обертання.

V-CUBE ™ успішно конкурує на міжнародній арені головоломок. Бренд адресований любителям і шанувальникам розумних ігор, а також колекціонерам подарунків та маркетологам для рекламних бізнес-цілей. Кожен куб дає поштовх для фізичних вправ та підвищення розумової підготовленості гравця та пропонує постійну розвагу та виклик! Крім того, бренд пропонує унікальні друковані «тематичні» вироби для деяких найвідоміших світових музеїв та корпорацій.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця V-CUBE в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію V-CUBE Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Кубик Рубіка 3х3 (V-CUBE 3х3 White pillow)

445 грн.

(1)

Кубик Рубіка 3х3 (V-CUBE 3х3 White pillow)

 Час не стоїть на місці. Ми можемо поспостерігати підтвердження цього факту, коли дивимось на д..
V-CUBE 2х2 white | Кубик 2х2 білий пластик

249 грн.

V-CUBE 2х2 white | Кубик 2х2 білий пластик

 Кубик 2х2 минулого покоління від грецької фірми V-CUBE. Трохи застарілий механізм: не такий шв..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)