Queen Games

Queen Games

 Queen Games - німецький видавець настільних ігор, що спеціалізується на високоякісних сімейних настілках. Засновник компанії - Раджив Гупта (у цей час Queen Games очолює його син). У дев'яності роки компанія співпрацювала з американською Iron Crown Enterprises, випускаючи європейські версії її ігор (у тому числі за мотивами книг Джона Р. Р. Толкіна). Сучасний фірмовий стиль Queen Games - сімейні ігри німецького типу у важких об'ємних коробках із першокласними компонентами та барвистим оформленням.

 Зірка асортименту Queen Games - серія Дірка Хенна Альгамбра, флагманська гра якої вийшла у 2003 році та була визнана грою року в Німеччині (Spiel des Jahres), Франції (As d'Or), Норвегії, Фінляндії. Цікаво, що до моменту видання гри її механіка налічувала вже більше десяти років та була не раз реалізована в настілках Хенна. Взагалі для Queen Games характерні перевидання ігор, уперше видані на початку дев'яностих і навіть раніше. Серед таких можна назвати Expedition Вольфганга й Урсули Крамерів (перше видання - 1985), Res Publica Райнера Кніце (перше видання - 1991), Timbuktu Хенна (перше видання - 1993).

 Ще одна особливість Queen Games - робота відразу на світовий, а не тільки на внутрішній німецький ринок. Більшість ігор компанія випускає відразу у двох варіантах: німецькому та міжнародному, причому останнє - із правилами на 5-6 мовах. Назва міжнародної версії нерідко відрізняється від внутрішнього , а тексти на картах замінюють символами. Можливо, завдяки такій ринкової стратегії популярність Queen Games в рідній Німеччині поступається її світовій популярності.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Queen Games в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Queen Games Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Чиказький Експрес (Chicago Express) (англ)

947 грн.

(2)

Чиказький Експрес (Chicago Express) (англ)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ CHICAGO EXPRESS Настільна гра Чиказький Експрес (Chicago Express) - це..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)