Placentia Games

 Placentia Games було видавництвом у П’яченці (Італія), заснованим у 2010 році завдяки пристрасті та сміливості Франко Арчеллоні, Сандро Зурла та Стефано Гроппі. З 2016 року він став брендом Post Scriptum.

  Post Scriptum і Placentia Games завжди працювали разом, починаючи з публікації Florenza Стефано Ґроппі, оновленої у 2020 році як Florenza: X Anniversary Edition, потім створюючи євроігри з добре структурованими правилами та ідеально збалансованим ігровим процесом, приділяючи особливу увагу налаштуванням та естетичній привабливості. .

  Продукти Placentia ідеально збалансовані, ретельно протестовані та розроблені, щоб приносити задоволення тим, хто любить грати з використанням логіки та довгострокового планування.

  Однак ми не хочемо, щоб ігри Placentia були холодними та розрахунковими, навпаки. Ми ретельно дбаємо про графіку та ілюстрації, а також про історичні та філологічні дослідження, тому що ми хочемо, щоб наші ігри дозволили вам знову пережити атмосферу оповіданого фону.

  Результати цих спільних зусиль принесли всім велике задоволення: Florenza виграла нагороду в категорії «Найкращий редакторський продукт» на виставці «Best of Show 2010» на ярмарку коміксів та ігор у Лукці, була включена до «Ideal Game Library 2011», і обидва перші і друге видання були розкуплені в найкоротші терміни. Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Placentia Games в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Placentia Games Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Вендейк: Нові Союзники (Wendake: New Allies) (доповнення) (англ)

1 781 грн.

Вендейк: Нові Союзники (Wendake: New Allies) (доповнення) (англ)

ОПИС ДОПОВНЕННЯ WENDAKE: NEW ALLIES 1756 рік: Французька та англійська армії прибувають у район..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)