Mindtwister

Mindtwister

 Mindtwister USA була заснована у 2006 році, коли двоє шведських професійних скейтбордистів натрапили на гру під назвою Пентаго під час відпочинку у Швеції. Випущений на європейський ринок у 2005 році, Пентаго швидко стала грою року в Європі завдяки своїй унікальності та стратегії.

 Оскільки він ще не був доступний у США, два скейтбордисти-підприємці мали намір привезти Пентаго до США та Канади. Із часу свого скромного початку Пентаго здобув численні міжнародні нагороди та продав мільйони копій по всьому світу. Сьогодні компанія Mindtwister USA перетворилася на плодотворну іграшково-ігрову компанію та створила динамічну лінійку іграшок та ігор, що отримували чимало нагород.

 У компанії Mindtwister США прагнуть створювати продукти, які кидають виклик, залучають і надихають усі віки, водночас і розважають.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Mindtwister в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Mindtwister Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Пентаго (Pentago)

799 грн.

(1)

Пентаго (Pentago)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ПЕНТАГО Pentago - це швидка та захоплююча стратегічна гра, проста та вишука..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)