IDW Games

 Заснована в 1999 році, IDW починала як відзначений нагородами видавець коміксів, графічних романів і торгових книг у м’якій обкладинці, що базується в Сан-Дієго, Каліфорнія, і перетворилася на повністю інтегровану медіакомпанію, яка тепер включає IDW Games, IDW Entertainment, Top Shelf. Productions і Галерея коміксів Сан-Дієго. Двоє перших засновників, Тед Адамс (генеральний директор і видавець) і Роббі Роббінс (керівний віце-президент), досі активно керують компанією разом із виконавчою командою IDW, до складу якої входять Грег Голдштейн (президент і головний операційний директор), Кріс Раялл (CCO і редактор). головний директор), Метт Рузіка (фінансовий директор) і Девід Озер (президент IDW Entertainment).

 IDW Games публікує як авторські, так і ліцензовані настільні ігри. Підрозділ був запущений у 2014 році та швидко досяг успіху завдяки одній із найбільш продаваних карткових ігор року, Machi Koro, яка отримала нагороду Geekie Award і була номінована на Spiel Des Jahres. IDW Games пропонує поєднання популярних ліцензованих ігор, таких як Teenage Mutant Ninja Turtles, Back To the Future і CHEW, а також стратегічних ігор для хобі, таких як Fire & Axe і Awesome Kingdom.Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця IDW Games в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію IDW Games Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Sonic the Hedgehog: Dice Rush (англ)

1 471 грн.

Sonic the Hedgehog: Dice Rush (англ)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ SONIC THE HEDGEHOG:DICE RUSH Швидкість – це гра Соніка, а в Sonic The ..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)