Ideal

 Морріс і Роуз Мічтом заснували компанію Ideal Novelty and Toy Company в Брукліні, коли вони винайшли ведмедика Тедді в 1903 році. Після смерті Мічтома в 1938 році компанія змінила назву на Ideal Toy Company...

 У 1989 році View-Master Ideal була куплена Tyco Toys з Маунт-Лорел, Нью-Джерсі, за 43,9 мільйона доларів. Лінія Ideal залишалася частиною Tyco до злиття Tyco з Mattel, Inc. у 1997 році.

 Активи Ideal у Великій Британії були продані Hasbro, яка з тих пір випустила Mouse Trap і KerPlunk під своїм брендом MB Games. Інші іграшки, які виникли з Ideal, продовжують продавати та продавати інші компанії, включаючи Rubik's Cube від Hasbro та Magic 8-ball від Mattel.

 Торгові марки Ideal і більшість форм для іграшок, які не придбали Hasbro або Mattel, були придбані Джеєм Горовіцем з American Plastic Equipment, який пізніше передав усі права дочірній компанії American Plastic Equipment, American Classic Toys. Пан Горовіц отримав ліцензію на торговельну марку та права на іграшки для Plaza Toys для використання в її продуктах Fiddlestix із будівельних паличок і зрештою продав торгову марку та права на іграшки в січні 2011 року компанії Poof-Slinky.

 У січні 2014 року бренд Ideal і права на іграшки стали частиною нової компанії Alex Brands після придбання Alex Toys у травні 2013 року Propel Equity Partners. "Ви можете купити настільні ігри та головоломки від видавця Ideal в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію Ideal Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Боулінг на кубиках ( Bowling Dice) (англ)

1 046 грн.

Боулінг на кубиках ( Bowling Dice) (англ)

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ БОУЛІНГ НА КУБИКАХ Спробуйте свою удачу в новому способі грати в одну з улю..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)