HABA

 З 1938 року HABA змушує світитися очі дітей! Понад 80 років сімейна компанія розробляє та виробляє високоякісні та довговічні продукти, які забезпечують дітям веселу та відповідну віку підтримку розвитку. Різноманітний асортимент включає в себе знайомі ігри в жовтій коробці, іграшки з дерева та тканини, а також оригінальні аксесуари для дому, захоплюючі книги та красиві подарунки. Протягом десятиліть компанія суттєво виросла та постійно розвивалася. Продукція HABA продається в більш ніж 50 країнах. Філії HABA розташовані на багатьох континентах, і понад 10 000 роздрібних торговців, як вітчизняних, так і міжнародних, знають компанію як «Винахідників для дітей».

 HABA — це німецька деревообробна компанія з відділом маркетингу та дистрибуції в США в Сканітелі, штат Нью-Йорк. HABA є частиною сім'ї компаній HABA. Традиційна сімейна компанія має своє коріння та головний офіс у Верхній Франконії Бад-Родах, а її філії розташовані по всьому світу. З моменту свого заснування Ойгеном Хабермаасом компанія є сімейною та збагачує сім’ї, соціальні, державні та приватні установи широким вибором високоякісних продуктів у сферах ігор, освіти, моди, меблів, здоров’я та життя. Вся компанія налічує понад 2000 працівників. Арнд Мюкенбергер і Тім Стеффенс є керуючими директорами. Ви можете знайти детальну інформацію про історію компанії, її філософію, виробництво та багато іншого на: www.haba.de/companyВи можете купити настільні ігри та головоломки від видавця HABA в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Також в нас можна купити продукцію HABA Оптом у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.

Verfühlt nochmal!

443 грн.

Verfühlt nochmal!

ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ VERFUHLT NOCHMAL Ми всі колись ставали жертвами тих нахабних гоблінів, які ..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)