• Головоломка Smart Cube Кубик Аксіс Металік (Smart Cube 3х3 Axis Silver) ( SC367 S )Головоломка Smart Cube Кубик Аксіс Металік (Smart Cube 3х3 Axis Silver) ( SC367 S )
  • 249 грн.

  • Готовий до відправлення

Характеристики
Настільна гра
ВидавецьSmart Cube (Великобританія)
МатеріалПластик
Розмір коробки12 x 6 x 12 см
Комплектація1 Кубик кольоровий


Опис

 Втомилися від класичних кубиків, а Скваєр або дзеркальний кубик уже давно не проблема? Тоді Кубик кольоровий (Smart Cube 3х3 Axis Silver) - це те, що Вам потрібно! Новий виклик для любителів головоломок від Smart Cube. Механізм головоломки дуже плавний, кубик швидко крутиться, але від цього швидше не складається, повірте! Для його вирішення потрібно ще й думати, і немало.

Що це за головоломка?

 Розширена лінійка механічних головоломок Smart Cube. Axis змінює форму до невпізнання. Найбільша проблема в тому, що до нього не застосовуються ніякі формули з більш легких кубів. Справжній виклик для любителів складних головоломок. Цей кубик не має ні стандартного розміру, ні якихось кольорів, адже весь суцільно зафарбований у сріблястий колір. Вам доведеться добряче поламати голову для того, щоб зрозуміти як цей кубик складається.

Для кого ця головоломка?

 Для урізноманітнення Вашої колекції головоломок цей кубик підійде досить добре. Якщо Вам давно всі інші головоломки здаються легкими, Кубик кольоровий (Smart Cube 3х3 Axis Silver) зможе Вас приємно здивувати та додасть цікавинки у Ваш вільний час.


Комплектація Кубик Аксіс Металік (Smart Cube 3х3 Axis Silver) (Що в коробці?):
1 Кубик кольоровий


Ви можете купити настільну гру Кубик Аксіс Металік (Smart Cube 3х3 Axis Silver) в інтернет-магазині Lelekan (Лелекан).
Оформити замовлення можна в нас на сайті, добавиши товар у "Кошик" або зателефонувавши по телефону (097) 82 47 182, (093) 82 47 182.
Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 2000 грн.
Відправляємо в день замовлення по всій Україні при оформленні замовлення до 16оо
Купити Кубик Аксіс Металік (Smart Cube 3х3 Axis Silver) у місті Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Мукачево.
Також до Вашої уваги клуб та ігротека настільних ігор. Оренда (Прокат) настільної гри у місті Львів

Інші назви за якими шукають:

3на3, 3 на 3, 3 x 3, 3 x 3, 3 х 3, 3 * 3, 3*3, аксіс, axisВідгуки (1)

Написати відгук або запитання

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре